مسیر سبز
مسیر سبز

سوپراستارهایی که زیر تیغ جراحی نرفته اند

سوپراستارهایی که زیر تیغ جراحی نرفته اند

سوپراستارهایی که زیر تیغ جراحی نرفته اند: نظرتان راجع به جراحی زیبایی چیست؟ با آن موافق هستید یا مخالف؟ به نظر شما کسی که سال های جوانی خود را پشت سر گذاشته باید سعی کند همچنان زیبا و جوان به نظر برسد؟ اجازه بدهید ببینیم سوپراستارهای نه چندان جوان هالیوود چه فکر می کنند.سوزان ساراندون- 66 ساله

سوازن ساراندون در سن 66 سالگی همچنان جذاب است. می گوید دوست دارد با آرامش و وقار سال های عمرش را پشت سر بگذارد.
"من هرگز جراحی زیبایی نداشته ام ولی اگر کسی بخواهد جراحی کند او را سرزنش نمی کنم. به نظر من زنان حق دارند کارهایی را انجام بدهند که باعث می شود نسبت به خودشان حس خوبی داشته باشند. شغل ما سخت است چون همه ما را روی یک صفحه بزرگ می بینند و حتی به یک خط کوچک توجه می کنند. اما فکر می کنم این یک انتخاب شخصی است. هر کسی حق دارد که خودش تصمیم بگیرد."


سوفیا لورن- 78 سالهسوفیا لورن یک ماه قبلا از تولد 72 سالگی اش، در یک نظرخواهی به عنوان زیباترین کسی که با خود را به عمل جراحی نسپرده و زیبایی طبیعی خودش را دارد انتخاب شد. وقتی از او رمز زیبایی طبیعی اش را پرسیدند جواب داد " عشق به زندگی، اسپاگتی و حمام در روغن زیتون!".


تینا ترنر-72 سالهروزی که این خواننده وارد 60 سالگی شد در تور دور دنیا به سرمی برد! این نشان دهنده آن است که تینا ترنر نه تنها سن خود را بلکه زندگی را با آغوش باز می پذیرد. او می گوید " سن برای من مهم نیست. 50 ساله امروز همان 30 ساله دیروز است. هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید باید این طور لباس بپوشید یا آن طور رفتار کنید. ما در دوره ای زندگی می کنیم که زنان می توانند زندگی شاد و پرهیجانی داشته باشند."


آنجلیکا هاستوناین بازیگر 61 ساله می گوید " ترس بزرگی که مردم از چین و چروک و پیر شدن دارند واقعا غیرعادی است. این اتفاق برای همه می افتد و کاری از دست کسی ساخته نیست."


کیم کاترال- 56 سالهکیم کاترال به داشتن بوتاکس اعتراف کرده ولی می گوید هرگز جراحی پلاستیک نکرده است. "من واقعا از عمل های جراحی پلاستیک می ترسم ولی چند کار کوچک انجام داده ام. مثلا چین بزرگی  بین ابروهایم داشته ام که آن را با بوتاکس رفع کرده ام. من به زنانی مثل هلن میرن و جودی دنچ نگاه می کنم. آنها زنان فوق العاده ای هستند ولی ظاهر آنها سنشان را نشان می دهد."


جین فوندا-74جین فوندا تا 72 سالگی ظاهری طبیعی داشت تا اینکه به جراحی پلاستیک اعتراف کرد. "اگر شجاعت کافی داشتم جراحی نمی کردم. قسم خورده بودم که هرگز جراحی نکنم ولی قسمم را زیر پا گذاشتم. و البته اصلا به این جراحی افتخار نمی کنم."جین فوندا در حال نگارش کتابی راجع به روند پیر شدن خود و جراحی پلاستیک است.


بت میدلر- 66 سالهبت میدلر در 60 سالگی گفته بود "بعد از سی سالگی بدن خودش می داند که چه باید بکند." به نظر نمی رسد که میدلر در مورد سن و سال خود ترس یا وسواسی داشته باشد.


جینا دیویس- 56 سالهاین بازیگر و مدل که شهرت خود را مدیون فیلم "تلما و لوییز" است، هنوز چهره ای شاد، بشاش و جوان دارد.


کیم بسینگر- 58 سالهاین بازیگر که موفق به دریافت اسکار شده است هنوز چهره ای درخشان و جوان دارد. او هرگز رمز داشتن پوست جوان و شاداب را افشا نکرده اما می گویند او از کرم کلاژن استفاده می کند.


جوآن کالینز-79 سالهکالینز همیشه تاکید می کند که هرگز جراحی زیبایی نداشته است . او می گوید "زنانی که به جراحی زیبایی رو می آورند ترسناک و غیرعادی به نظر می رسند. آنها شبیه خودشان نیستند. من ظاهرم را واقعا دوست دارم و هرگز نمی خواهم آن را تغییر بدهم."


سیگورنی ویور – 62 سالهستاره آواتار سیگورنی ویور از بوتاکس و جراحی پلاستیک بیزار است. "من هرگز جراحی پلاستیک یا تزریق بوتاکس نخواهم داشت. به عنوان یک بازیگر دوست ندارم مصنوعی به نظر برسم چون بینندگان خیلی زود می فهمند که شما خودتان نیستید. چهره یک بازیگر باید انعطاف پذیر باشد."


جین سیمور 61 سالهجین سیمور هم با جراحی زیبایی مخالف است. " وقتی می بینم بازیگران یا مجری ها با چهره های مصنوعی در تلویزیون ظاهر می شوند، در حالی که چهره شان هیچ حرکتی ندارد و ابروها بالاتر از حد معمول در گوشه سرشان قرار گرفته از خودم می پرسم چطور می توانند با خودشان این کار را بکنند.  البته خانواده من به طور ژنتیکی دچار پف چشم هستند به همین دلیل من چشم هایم را عمل کردم اما هیچ عمل دیگری نداشته ام."


مریل استریپ- 63 سالهمریل استریپ می گوید که دوست دارد همه چیز سیر طبیعی خود را داشته باشد." هرکس نظری دارد. من واقعا می دانم پیر شدن برای اکثر زنان دردناک است اما به نظر من وقتی کسی چهره اش را عمل می کند آن حالت طبیعی و انسانی را از دست می دهد. "


شارون استون – 54 سالهاخیرا شارون استون در مورد جراحی پلاستیک فاجعه آمیز خود صحبت کرد و گفت هرگز دوباره به جراحی فکر نخواهد کرد. "مریل استریپ مثل یک تختخواب آنکارد نشده است، و همین طور من! ولی این یک واقعیت است که باید آن را پذیرفت."


هلن میرن- 67 سالههلن میرن اگرچه دوست ندارد خود را به تیغ جراحی بسپارد ولی با کسانی که این کار را می کنند مشکلی ندارد. "من فکر می کنم افراد باید اجازه داشته باشند هر کاری که دوست دارند با بدن و چهره شان بکنند. هرکاری که اعتماد به نفسشان را بیشت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید