مطالب جالب!
مطالب جالب!

قطار سریع السیر قطبی كارتون *قطار سریع قطبی *براساس یك

قطار سریع السیر قطبی كارتون *قطار سریع قطبی *براساس یك

قطار سریع السیر قطبی
كارتون *قطار سریع قطبی *براساس یك داستان پرفیلم تقریبا به همان اندازه كتاب موفق و جذاب از كار درآمده است و بیننده را با خود به راحتی تا پایان قصه می كشاند. فیلم داستان كودكی را به تصویر میكشد كه شب كریسمس عمیقا باور دارد كه آن قطار قطبیِ افسانه ای ممكن است از كنار منزل آن ها عبور كند و او را به قطب، یعنی جایی كه هر سال و در آستانه شب كریسمس، بابا نوئل (Santa) سفر خود را از آنجا برای تقسیم هدایای شب عید آغاز میكند، برساند. این آرزو چند روز ذهن پسرك را به خود مشغول كرده ولی معلوم است كه پدر و مادرش این را تنها یك رویا و قصه می پندارند. شب هنگام، وقتی كه پسرك به خواب میرود، دیری نمیگذرد كه قطار سریع قطبی با صدای گوشخراش و سنگین ترمز لوكوموتیو، در آستانه منزل پسرك توقف میكند و او درحالی كه بهت و حیرت وجودش را فراگرفته، سراسیمه دمپایی و لباسهای راحتی خود را می پوشد و به بیرون از خانه میدود. پسرك قدمهای كوچكش را از لابلای برف سنگینی كه باریده است برمیدارد و خود را به قطار عظیمی نزدیك میكند كه نور چراغ داخل واگنهایش درخشش رویایی خاصی به آن بخشیده است. همان نزدیكی كسی فریاد میزند كه مسافران سریعتر سوار شوند. دوربین برمیگردد و چهره او را نشان میدهد. تام هنكس در لباس مامور كنترل بلیت مسافران دیده می شود. پسرك كه همچنان حیرت زده است، سرانجام بر دودلی و اضطراب خود غلبه میكند و سوار قطار میشود و به اینصورت سفر پرماجرا آغاز می شود

نام کارتون به انگلیسی : POLAR EXPRESS
تعداد دی وی دی : 1 عدد
تعداد اپیزود : 1 قسمت طولانی
کیفیت تصویر : Dvd-Rip (کیفیت اصلی – عالی)
زیرنویس : فارسی – انگلیسی
نوع زبان : دوبله فارسی
قیمت : 3800
نوع فرمت : Dvd-Video (قابل پخش بر روی تمامی دستگاههای خانگی و کامپیوتر)
  قیمت : 38 00 تومان     تعداد : 1 DVD    
شما برای خرید محصولات دیگر میتوانید با كلیك بر روی خرید پستی و با تکمیل فرم خرید ،ابتدا سفارش خود را درب منزل یا محل کار در هر جای ایران، تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست پرداخت نمایید.
 به منظور دریافت سریع تر سفارش خود نشانی پستی خود را دقیق و همراه با کدپستی ده رقمی در فرم سفارش ثبت کنید، همچنین با افرادی که در محل هستند هماهنگی کنید تا در صورت عدم حضور شما ، آنها بسته را از مامور پست تحویل گرفته و وجه آن را پرداخت نمایند.
بهترین و لذت بخش ترین خرید اینترنتی خود را داشته باشید!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید