هر روز!
هر روز!

ازدواج اشتباه،با این مردها ازدواج نکنید! بعضی مردها اهل ازدواج

ازدواج اشتباه،با این مردها ازدواج نکنید! بعضی مردها اهل ازدواج

ازدواج اشتباه،با این مردها ازدواج نکنید!
بعضی مردها اهل ازدواج نیستند! به همین سادگی. مهم نیست چقدر مهربان و دلسوز باشید، مهم نیست تا چه اندازه از راه و رسم تسخیر قلب آقایان باخبر باشید و مهم نیست چقدر زیبا یا موفق یا تحصیلکرده باشید.
بعضی از مردها میلی به ازدواج ندارند و بعضی های شان هم به دلایل مختلف تصمیم به ازدواج می گیرند اما در میانه راه پشیمان می شوند و جا خالی می دهند. اگر نمی خواهید به دام چنین مردهایی بیفتید و به فرض متعهد کردن شان به خود، نمی خواهید چند ماه بعد از ازدواج مهر مجردی به پیشانی تان بخورد از این گروه مردها فاصله بگیرید.
ازدواج اشتباه،با این مردها ازدواج نکنید!
 
از عشق قبلی رها نشده؟
بعضی مردها حساب عشق را از ازدواج جدا می کنند. آنهایی که از همسرشان جدا شده اند یا رابطه شکست خورده ای را در کارنامه دارند، ممکن است با ساختن یک فرشته خیالی از شریک قبلی شان، سند قلب شان را هیچ وقت به نام زن دیگری نزنند. تا زمانی که این مرد از گذشته اش دل نکند و به جز منطق، احساسش هم به این رابطه مهر تایید نزند، نمی توانید از حضورش در کنارتان مطمئن باشید. اگر این مرد خواستار ازدواج با شما باشد، تا زمانی می توانید به حضورش اطمینان کنید که ردی از آن زن در زندگی تان پیدا نشود. متاسفانه برخی مردها به این عشق های خیالی بیش از اندازه وفادارند.
 

 
از عشق می ترسد؟
مردهایی که مادر خوب و حمایتگری نداشته اند، در بزرگسالی از عاشق شدن و اعتماد به زن ها می ترسند. آنها که همیشه شاهد اختلافات پدر و مادرشان بوده اند از تعهد بیزارند و با برخوردن به بحران های کوچک و قابل حل تصور می کنند رابطه شان از دست رفته است. بعضی مردها هم از اینکه تنهایی، پول، برنامه ها و خلاصه زندگی شان را با کسی به اشتراک بگذارند می ترسند و به شریک زندگی شان به عنوان یک مهاجم که می خواهد خلوت و دارایی هایش را از او بگیرد، نگاه می کنند.
این مردها به ازدواج به چشم معامله ای نگاه می کنند که باید برنده آن باشند و با گرفتن امتیازهای بسیار، سند زندگی خود را به نام همسرشان بزنند. اگر چنین مردی در مقابل تان است، راه زیادی تا وارد شدن به یک رابطه سرشار از تعهد و اطمینان دارید.
 

 
دنبال سیندرلا می گردد؟
آقای خواستگار در خانه ده ها نفر را زده و بعد از نپسندیدن دخترشان به خواستگاری شما آمده؟ از اینکه چنین فرد سختگیری از شما خوشش آمده خوشحال نباشید، چرا که بعید است رابطه او با شما هم به سرانجام برسد. مردهای کمال گرایی که به دنبال یک زن خاص و استنثایی هستند، به دختران یکی پس از دیگری پیشنهاد ازدواج می دهند اما با دیدن رفتارهای به ظاهر بی اهمیت از این دخترها در جریان رابطه از پیشنهادشان پشیمان می شوند و دختر کامل تری را جست وجو می کنند. چنین مردهایی هیچ وقت راضی نمی شوند و همیشه به دنبال یک گزینه بهتر می گردند.
حتی اگر این مرد به ازدواج با شما تن دهد، باز هم نمی توانید به عاقبت این زندگی خوش بین باشید، چراکه بعد از گذشت چند ماه یا چند سال، ممکن است تصور کند که شما به اندازه کافی کامل، بی عیب و نقص نیستید و به دنبال زنی دیگر برای پر کردن خلاهایی که در شما می بیند، بگردد.
 

 
زیادی پدر است؟
اگر مردی که به انتظار خواستگاری اش نشسته اید، همسرش را از دست داده و مشغول پرورش فرزندش است مراقب باشید! مردهایی که زیادی پدر هستند و تمام زندگی شان را وقف فرزندشان می کنند، بعید است برای خواستگاری پا پیش بگذارند و فکر آوردن زن دیگری به خانه شان را بکنند. البته همیشه بچه ها مانع ازدواج پدرشان نیستند. گاهی مردها از فرزندشان به عنوان سپر استفاده می کنند و برای فرار از قبول دوباره مسئولیت، پشت او قایم می شوند.
اگر این مرد به شما وعده ازدواج داده اما در رابطه تان همیشه نیازها و خواسته های فرزندش را مقدم می داند، مراقب باشید! رفتار او نشان می دهد که شما هرگز به بانوی اول زندگی اش تبدیل نمی شوید.
 

 
زیادی مامانی است؟
ظاهرش می گوید مرد شده اما هنوز بدون اطلاع مادرش قدم برنمی دارد؟ حتی رنگ لباسش را با راهنمایی مادرش انتخاب می کند و مثل یک آژانس تمام مدت در خدمت اوست؟ درست است که رابطه مثبت و خوب با مادر به بلوغ مردها کمک می کند اما وابستگی شدید و بیمارگونه به هر یک از والدین، بلای زندگی مشترک است. چنین مردی بعید است با شما پای سفره عقد بنشیند چراکه هر تصمیمی را باید از فیلتر عقیده مادرش عبور دهد و اگر این زن میلی به وارد شدن شما به خانواده شان نداشته باشد، ازدواجی هم در کار نخواهد بود.
شاید شانس با شما یار باشد و به دل مادرش بنشینید اما باور کنید سایه این زن همیشه بر زندگی تان سنگینی خواهد کرد. وابستگی مردها به مادرشان نه تنها بعد از ازدواج کمتر نمی شود بلکه می تواند زندگی را به میدان دعواهای تمام نشدنی تبدیل کند.
 

 
عشق رفیق است؟
ممکن است در آستانه 40 سالگی باشد اما مثل 25 ساله ها رفتار کند، در مهمانی های جوان ترها شرکت کند، هر شب را با دوستانش بگذراند، در میان رفقایش به ندرت زن و شوهرها دیده شوند و تمام فکر و ذکرش رسیدگی به ظاهر و حاضر شدن در مهمانی های مجردی باشد چنین مردی حتی اگر به شما ابراز عشق کند، باز هم بعید است که به عشقش لباس عمل بپوشاند و با شما به خانه بخت برود. این مردها در روابطی محاصره شده اند که خیال وارد شدن به دنیای بزرگسال ها و قبول مسئولیت های یک زندگی جدی را از سرشان بیرون می کند.
چنین مردی شاید آرزوی بودن در کنار شما را مطرح کند و با وجود نه شنیدن از زبان شما برای آغاز ارتباط اصرار و تلاش کند اما بعید است که مرد زندگی تان شود و از این دنیای رنگارنگ و شلوغ به خاطر شما فاصله بگیرد.قبل از خوشحال شدن از پیشنهاد ازدواجش چشم های تان را باز کنید.
 

 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید