مسیر سبز
مسیر سبز

حضور مهدی مقدم در جشنواره فیلم فجر تماشا: مهدی مقدم

حضور مهدی مقدم در جشنواره فیلم فجر 
 تماشا: مهدی مقدم

حضور مهدی مقدم در جشنواره فیلم فجر
تماشا: مهدی مقدم خواننده جوان پاپ کشور که با فیلم «آقای الف» در جشنواره فیلم فجر حضور دارد از احتمال حضور این فیلم در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

این خواننده با اشاره به حضور در فیلم «آقای الف» علی عطشانی و تجربه بازیگری اش در این فیلم به پانا گفت: «هنوز احتمال حضور این فیلم در جشنواره فجر از بین نرفته است و دوستان در حال رایزنی هستند که این فیلم در جشنواره فجر اکران شود.«آقای الف» نخستین فیلم سینمایی سه بعدی کشور است که با کارگردانی علی عطشانی آماده اکران شده است؛ به احتمال فراوان این فیلم در بخش ویژه نمایش فیلم های سه بعدی جشنواره به نمایش در می آید.

این فیلم که موفق به حضور در بخش سودای سیمرغ جشنواره نشده است ولی به دلیل اینکه نخستین فیلم سه بعدی در تاریخ سینمای ایران است، در جشنواره فجر مورد توجه ویژه قرار خواهد گرفت.»

او یادآور شده بود که تهیه کننده این فیلم پیش از این گفته بود ترجیح می دهد فیلمش در بخش مسابقه حضور داشته باشد و نمایش «آقای الف» در کنار فیلم های سه بعدی سینمای جهان را باعث دیده نشدن این فیلم اعلام کرده بود.

این خواننده در ادامه با اشاره به این مطلب که در حال تمرین با ارکستر صدا و سیما برای اجرای کنسرت جدیدش است، افزود: «به زودی نخستین کنسرت خود را پس از شش سال در تهران روی صحنه می برم که این اجرا با حضور ارکستر بزرگ صدا و سیما خواهد بود.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید