مسیر سبز
مسیر سبز

این 10 بازی ویدئویی خشن را برای بچه هایتان نخرید

این 10 بازی ویدئویی خشن را برای بچه هایتان نخرید

این 10 بازی ویدئویی خشن را برای بچه هایتان نخرید


  :  اینها خشن ترین بازی های ویدئویی کنونی برای بچه ها هستند. پس مراقب باشید و بر بازی هایی که بچه هایتان با پول توجیبی هایشان می خرند، نظارت داشته باشید. Dead Space 2 مناسب برای رده سنی: 18 سال به بالا پلتفرم: Xbox 360 ، پلی استیشن 3، ویندوز 7 این بازی بازیکن را درگیر یک پیکار ترسناک در دنیای بیگانگان می کند. بازیکنان باید برای زنده ماندن با بیگانگان ترسناکی مبارزه کنند و با استفاده از ابزار و سلاح های امروزی با آنها بجنگند و آنها را شکست دهند. در محیط این بازی که "The Sprawl” نامیده می شود، بازیکنان باید یا از دشمن اجتناب کنند یا او را بکشند. دشمنان در این بازی به شکل موجودات شبه جسد وحشتناک هستند.
Mortal Kombat مناسب برای رده سنی: 18 سال به بالا پلتفرم: Xbox 360 ، پلی استیشن 3 فقط اسم این بازی کافی است که متقاعدتان کند فرزندانتان را از آن دور نگه دارید. این بازی یک بازی وحشیانه محبوب در دسته بندی بازی های ویدئویی خشن است که دارای گرافیک بسیار طبیعی و پر از خونریزی است که از آنچه انتظار دارید بسیار خشن تر است. آخرین نسخه این بازی دارای گرافیک بالا، حالت چندبازیکنی (برای بازی تیمی) و صحنه های قتل های خشن و خونین است.
Medal of Honor مناسب برای رده سنی: 18 سال به بالا پلتفرم: Xbox 360 ، پلی استیشن 3، ویندوز این بازی که بر اساس جنگ واقعی ساخته شده است برای بسیاری از خانواده ها آشنا و برای کودکان بسیار خشن است. گرافیک بسیار واقعی، مناطق جنگی مدرن و امروزی در افغانستان، اجساد سربازان و خونریزی شدید و وحشتناک آنها در میدان جنگ را به تصویر می کشد.
Call of Duty: Black Ops مناسب برای رده سنی: 18 سال به بالا پلتفرم: Xbox 360 ، پلی استیشن 3، ویندوز، Wii این بازی که جنگ سرد در اواخر دهه شصت را به تصویر می کشد، بازیکن را درگیر عملیات های نظامی واقعی و فوق تصور در کشورهایی مثل ویتنام، شوروی و هنگ کنگ می نماید. تیر اندازی های شهری و روستایی آن در میان خشن ترین و دیوانه کننده ترین بازی های ویدئویی است. فیزیک واقعی حاکم بر بازی طوری است که وقتی بدن انسان ها ضربه یا تیر خورده و به زمین می افتند، اغلب خون به لباس سربازان یا به زمین می پاشد. علاوه بر آن، بازی آنلاین آن بسیار اعتیادآور است و بازیکن را وادار به بازی های طولانی مدت تا دیروقت شب می کند. Fallout: New Vegas مناسب برای رده سنی: 18 سال به بالا پلتفرم: Xbox 360 ، پلی استیشن 3، ویندوز این بازی با موضوع پایان دنیا که حالت تک تیرانداز هم دارد، آزادی انتخاب به بازیکن می دهد. نه تنها بازیکن می تواند تصمیم بگیرد که با شخصیت های بازی چطور تعامل داشته باشد، بلکه گزینه هایی برای مکالمه با آنها در اختیار دارد که می تواند بی ادبانه هم باشد. همچنین بازیکن می تواند به اجساد دشمن در صحنه آهسته شلیک کند و اعضای بدنش را از تنش جدا کند. این بازی با دنیای تیره و تار و گانگسترهای فرصت طلب برای هولوکاست هسته ای اش برای بزرگسالان طراحی شده است. Castlevania: Lords of Shadow مناسب برای رده سنی: 18 سال به بالا پلتفرم: Xbox 360 ، پلی استیشن 3 این بازی بر خلاف بازی ساده دهه های گذشته، دنیای سه بعدی واقع گرایانه ای دارد که گاهی سطح خون و خونریزی در آن بسیار بالا می رود. قهرمان بازی که عضوی از برادران جنگجوی مقدس است، شلاق صلیبی شکلی دارد که از زنجیر بلندی ساخته شده و با آب مقدس شستشو داده شده که برای زخمی کردن دشمن از آن استفاده می کند و با زخمی کردن دشمن فواره ای از خون به اطراف می پاشد.
Assassin’s Creed: Brotherhood مناسب برای رده سنی: 18 سال به بالا پلتفرم: Xbox 360 ، پلی استیشن 3، ویندوز نه تنها بازیکنان در نقش قاتل استخدامی در داستان قرن پانزدهمی بازی می کنند، بلکه می توانند شخصیت های دیگر را هم برای برادری قاتلین استخدام کنند. بازیکن با مبارزات واقعی با شمشیر، زخمی کردن و به سیخ کشیدن دشمنان با افکت های قرمز و خونی روبروست. حرکت های خاص مثل پرتاب تبر بر سر دشمن هم همین نتیجه خونین را دارد. ماهیت بسیار خشن و موضوعات مربوط به بزرگسالان در این بازی باعث می شود که جزو بازی های بزرگسال محسوب شود. Dead Rising 2 مناسب برای رده سنی: 18 سال به بالا پلتفرم: Xbox 360 ، پلی استیشن 3، ویندوز این بازی مبارزه با زامبی ها همه ویژگی های بازی های مخصوص بزرگسالان را دارد. برای تازه کار ها، خشونت آن غیرقابل تحمل است. موتورسیکلتی که به دستگیره هایش اره وصل شده، فقط یکی از اسلحه های تخیلی است که برای قطع عضو مردگان استفاده می شود. خیابان ها پر از صحنه های نامناسب است و بازیکن برای برگرداندن سلامتی اش باید نوشیدنی الکلی بنوشد و در صورت افراط آن را بالا می آورد.
Halo: Reach مناسب برای رده سنی: 18 سال به بالا پلتفرم: Xbox 360 شاید در این بازی خشونت بازیکن به سمت بیگانگان هدایت شده باشد و قهرمانان بازی از استفاده از ادبیات ناشایست خودداری کنند، ولی این واقعیت را نمی توان نادیده گرفت که لازمه این بازی فقط خشونت است. دشمنان فرازمینی در سایه های آبی، بنفش و سبز افکت های شدیداً خونریزی می کنند و اغلب جیغ های وحشتناک می کشند. کل بازی در مورد پیدا کردن سلاح مناسب و استفاده از آن برای سوراخ کردن دشمن است. Naughty Bear مناسب برای رده سنی: 18 سال به بالا پلتفرم: Xbox 360 ، پلی استیشن 3 نگذارید برچسب رده بندی نوجوانان یا خرس عروسکی روی جلد آن شما را گول بزند. این ب

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید