هر روز!
هر روز!

با این لباس‌های نارنجی بهاری شوید! با این لباس‌های نارنجی

با این لباس‌های نارنجی بهاری شوید! با این لباس‌های نارنجی

با این لباس‌های نارنجی بهاری شوید!
با این لباس‌های نارنجی بهاری شوید!
به نقل از مدآنلاین : رنگ نارنجی بهار امسال جای خودش را در مجموعه برندهای معروف حسابی باز کرده است. یکی از ویژگی‌های نارنجی این است که هم با رنگ‌ها و حال و هوای تابستانی و هم پاییزی جور در می‌آید و بسته به رنگ‌ها و مدل‌هایی که همراه با آن انتخاب می‌کنید، می‌توانید آن را به راحتی در هر فصلی بپوشید.
 به نوشته برترین‌ها، پس با خیال راحت هر لباس نارنجی که بهار امسال بخرید را با خیال راحت و البته با دقت در چیزهایی که با آن ترکیب می‌کنید، می‌توانید مورد استفاده قرار دهید.

- این دامن را می‌توانید همراه با یک تی شرت یا پیراهن سفید که آستین‌هایش را بالا زده‌اید بپوشید. (جی کرو 110 دلار)

- کافی است این پیراهن بی‌نظیر را با پوستی برنزه و کفش‌های نوک تیز کرم بپوشید تا از همه امتیاز 10 را بگیرید. (رجینا پایو 980دلار)

- خودتان را در این پیراهن بلند حریر با موهایی که روی شانه‌های‌تان رها کرده‌اید تصور کنید، عالی نمی‌شود؟ (سالونی 541 دلار)

- این بلوز کوتاه را با یک دامن تنگ بپوشید. مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد. (تاپ شاپ 45 دلار)

- شلوارهای گشاد امسال خیلی مد شده‌اند، چرا رنگ نارنجی درخشان آن را انتخاب نکنیم؟ (میلی پنتز 345 دلار)

- ترکیب سفید و نارنجی معرکه می‌شود و برندی مثل والنتینو خوب می‌داند آن را چگونه به کار بگیرد. (والنتینو 695دلار )

- اگر اهل استفاده از بدلیجات هستید، این دستبند همراه با ساعت و چند دستبند دیگر در کنار آن یکی از بایدهای تابستان امسال برای شما است. (اورلی بیدرمن 125دلار)

- مطمئن باشید با پوشیدن این دامن همراه با یک بلوز جلو دکمه‌دار یکی از شیک‌پوش‌ترین خانم‌های مجلس خواهید بود. (آلتوزارا 825دلار)

- یک چنین کفشی را تقریبا با هر رنگی می توانید ست کنید. (MSGM 455دلار)

- این صندل‌ها از تابستان پارسال مد شده بودند، ولی دیر کشف شدند، پس امسال هم در اوج خواهند بود. رنگ نارنجی برای این مدل عالی است. (ونس 115دلار)  

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید