هر روز!
هر روز!

گرایش های برتر متعلقات در پاییز امسال گرایش های برتر

گرایش های برتر متعلقات در پاییز امسال 
 گرایش های برتر

گرایش های برتر متعلقات در پاییز امسال
گرایش های برتر متعلقات در پاییز امسال
به گزارش مد آنلاین، اگر شما طرفدار لوازم جانبی و متعلقات هستید، پاییز امسال بهترین فصل شما خواهد بود. شوهای لباس پاییز امسال پر از کیف، عینک، جواهرات و مانند اینهاست. اولین چیزی که در متعلقات پاییزی نظر را جلب می کند، گرایش به اندازه های بیش از حد بزرگ در دنیای جواهرات است. 
بر اساس یک قانون کلی، روند اندازه همیشه از انگشتر به گردنبند و بعد از آن به گوشواره ختم می شود. نکته دیگر متعلقات امسال توجه به رنگ های روشن و جزئیات پر زرق و برق است.

 
برای پاییز امسال، متعلقات فلزی سنگین کمپانی شانل یکی از گزینه های قابل توجه بوده است و در کنار آن النگوها و دستبندهای چند رنگ کریستین دیور، الگوهای تور مانند برند نینا ریچی، گردنبندهای بسیار سنگین ووین وست وود و ورساچی جلب نظر می کند. انگشترها و حلقه های رنگین و بزرگ روبرتو کاوالی و ری د کراکوف نیز بسیار چشمگیر است. 
 

 
الکساندر مک کوئین برای این فصل النگوهایی را طراحی کرده است که تمامی دست را پوشش می دهد و الگویی برگ گونه دارد. دامله (cabochons) یا سنگ های گوهرین بیضی، قلبی یا چهارگوش در ترکیب با منگوله های سیاه رنگ الهام گرفته شده از تزئینات قبیله ای منبع خلق برند اترو (Etro) بوده است. 
علاوه بر این ها گردنبندهای گلدار ایزابل مارانت نیز واقعا چشم ها را خیره می کند. گوشواره های آویز اسکاردو لارنتا به زیبایی هر چه تمام تر گرایش به بزرگی اندازه را در گوشواره نشان داده است. گوشواره های درشت آویزان امپریو آرمانی یکی دیگر از انتخاب های شماست. 
برای فصل پاییز، دستکش های بلند مورد توجه طراحان لباس قرار گرفته است. این دستکش های واقعا شیک همراه مناسبی برای میهمانی های شماست و جذابیت زنانه را به معنای واقعی برجسته کرده است. تقریبا تمامی برندهای مطرح لباس زنانه برای پاییز امسال دستکش بلند طراحی کرده اند. 

 
در این محصولات کیف دستی های گلدار مادربزرگی بسیار شیک نیز واقعا جلب نظر می کند. به طور کلی می توان گفت: متعلقات پاییز امسال هر چه بزرگ تر، دیدنی تر و خواستنی تر هستند. 
 

 
مترجم : هومن باوریان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید