مطالب جالب!
مطالب جالب!

معرفی چند سریال جدبد تلویزیونی لحظه بیداری «لحظه

معرفی چند سریال جدبد تلویزیونی 
 لحظه بیداری
 «لحظه

معرفی چند سریال جدبد تلویزیونی
لحظه بیداری «لحظه بیداری» داستان زن و مرد وکیلی را به تصویر می‌کشد که یکی دو سال قبل از هم جدا شده اند و هر دو درگیر پرونده ای مشترک می‌شوند. آن ها در جلسه های دادگاه و در دفاع از موکل های خود حرف هایی می‌زنند که در زندگی خودشان به آن اعتقادی نداشتند. سارا خوئینی ها، بهزاد خداویسی، علی اسکندری، نیلوفر هوشمند و حبیب ثامنیه نقش آفرینان این فیلم به کارگردانی و نویسندگی «مجید حسین شیرودی» هستند. «اصغر زائری» تهیه کننده این فیلم است.
آشنای غریب در فیلم تلویزیونی «آشنای غریب» مریم صفایی، نگین رئیسان، سحر ابراهیمی، دینا جان علی پور، طلعت مولایی، زهرا حسین زاده، مریم اکبرنژاد تهرانی، عاطفه هویدا فرد، اکرم شجاعی و عزیزا… ابراهیمی نقش آفرینی می‌کنند. این فیلم به کارگردانی «محمدحسین دولت شاهی» ساخته شده است و داستان 3 دختر دانش آموز را روایت می‌کند که به مسائل دینی علاقه ندارند و در کلاس درس شیطنت می‌کنند.
مردها فرشته نیستند فیلم «مردها فرشته نیستند» درباره یک نابغه رایانه است که توسط گروهی تبهکار ربوده می‌شود. در این فیلم علی صادقی، بهنوش بختیاری، مسعود پورحسینی، محمدرضا حق گو، میترا تمجیدی، شهرام قائدی و اصغر محبی ایفای نقش می‌کنند. کارگردانی فیلم «مردها فرشته نیستند» را «فرشاد ارج» برعهده دارد و تهیه کننده این فیلم «وحید فتح علی» است و فیلم نامه آن را نیز «سینا فولادوند» به رشته تحریر درآورده است.
دردسرهای زیبا در فیلم «دردسرهای زیبا»، زیبا بروفه، فقیهه سلطانی، رضا ناجی و مینا جعفرزاده ایفای نقش می‌کنند. این فیلم درباره زیبا دختری است که به دلیل ناتوانی پدر، برای کار به جزیره کیش می‌رود و در جست وجوی کار به هر دری می‌زند تا این که توسط دوست خود برای نگهداری از مونس، سالمندی که از آلزایمر رنج می‌برد برای مدتی به منزلش می‌رود؛ اما زیبا از بیماری او بی اطلاع است و این جاست که دردسرهایش شروع می‌شود. «پیام صابری» علاوه بر کارگردانی، تهیه کنندگی این فیلم را نیز برعهده دارد.
فرشته اعظم شیوا بلوریان، شهرام عبدلی، سیدمحسن خرمدره، بهزاد رحیم خانی، گیتی ساعتچی، هما خاک پاش، خسرو ابراهیمی، امیرحسین غفاری، لیلا عزیزی، سیامک اشعریون، مهتاب حسینی، رضا مرتضوی و علی شاه منصوری بازیگران فیلم «فرشته اعظم» هستند. این فیلم را «سیدمحسن خرمدره» کارگردانی کرده و فیلم نامه آن را هم به رشته تحریر درآورده است. همچنین او به همراه «امیر عطایی» تهیه کنندگی این فیلم را عهده دار بود.
یک خاطره «یک خاطره» مضمونی طنز دارد و ماجرای پیرمردی به نام «خان عمو» را روایت می‌کند که از شهرستان قزوین به تهران می‌آید و سرزده به خانه کامران (برادر زاده اش) می‌رود. این در حالی است که آنان عازم سفر به شمال هستند. خان عمو نیز با سماجت، همراه با آنان به سفر می‌رود.
هامین داستان «هامین» از جایی شروع می‌شود که در نخلستان حاج انور، شهمیر هامین وار از نخل می‌افتد و جان می‌سپارد. انور کودک شهمیر را که از داشتن مادر نیز محروم است به فرزند خواندگی می‌پذیرد. بیست سال بعد گراناز (دختر انور) و واحد (پسر شهمیر) به هم علاقه مند می‌شوند. از سوی دیگر برادر انور به نیت آن که بعد از انور او می‌تواند بزرگ طایفه خود باشد، به نخلستان و روستا می‌آید، اما مردم او را به بزرگی نمی‌پذیرند و این موضوع مشکلاتی را فراهم می‌کند.
تش «تش» روایتگر زندگی انسان هایی است که در برابر موقعیت ها و حوادث پیش بینی نشده، عکس العمل های متفاوتی از خود نشان می‌دهند.«جهانگیر» شخصیت اصلی داستان که فردی 50 ساله است، در برابر اتفاقی ناخواسته در محیط خانوادگی اش با چالشی رو به رو می‌شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید