هر روز!
هر روز!

شوینده های بدون خطر برای شست و شو : شوینده

شوینده های بدون خطر برای شست و شو : شوینده

شوینده های بدون خطر برای شست و شو
: شوینده های فاقد خطر برای شست و شو
: در اینجا برخی از مواد تمیز کننده فاقد خطر و عوارض را به شما معرفی کردیم.
 
به گزارش : شوینده های فاقد خطر برای شست و شو
 
– با ترکیب یک استکان نوشابه و الکل می توانید یک ترکیب فوق العاده قوی برای از بین بردن جرم سنگ های روی کابینت و سرامیک های آشپزخانه | دکوراسیونتهیه کنید.
 
– به جای خیس کردن ظرف های چینی درون وایتکس برای جرم گیری، آنها را درون مخلوطی از آب و سرکه سیب قرار دهید. کافی است برای هر لیتر آب یک لیوان سرکه در نظر بگیرید.
 
– برای از بین رفتن لکه های چربی موجود روی دستمال ها و دستگیره های آشپزخانه | دکوراسیونبهترین روش آن است که دستمال ها را به مدت یک ساعت درون مخلوطی از آب و نوشابه گازدار خیس کنید.
 
– برای تمیز کردن شیشه های داخل منزل نیز می توانید به جای استفاده از شیشه شورهای شیمیایی از محلول آب و الکل صنعتی استفاده کنید. کافی است دو لیوان آب را با نصف لیوان الکل مخلوط کنید و با کمک آن شیشه ها را پاک کنید.
 
– برای تمیز کردن دیواره داخلی مایکروویو می توانید لیموترش را از وسط نصف کنید و با خارج کردن هسته های آن، از آن برای پاک کردن دیواره های چرب مایکروویو استفاده کنید. بعد از این کار با دستمال مرطوب سطح آن را پاک کنید.
 
– اگر می خواهید ظروف نقره خود را تمیز کنید پیش از شستن، آنها را با پودر ماشین رختشویی ماساژ دهید تا جرم سطح آن از بین برود. بعد از این مرحله برای شست وشوی آنها اقدام کنید.
 
– با تهیه مخلوطی از جوش شیرین، آب و چند قطره لیموترش تازه می توانید شوینده ای قوی و موثر برای شست وشو و جرم گیری سینک دستشویی تهیه کنید و با کمک آن سینک را برق بیندازید.
 
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید