مسیر سبز
مسیر سبز

مونیکا بلوچی در فیلم جدید امیر کاستوریکا روزنامه تماشا:

مونیکا بلوچی در فیلم جدید امیر کاستوریکا 
 روزنامه تماشا:

مونیکا بلوچی در فیلم جدید امیر کاستوریکا
روزنامه تماشا: بازیگر ایتالیایی تبار در فیلم جدید امیر کاستوریکا برنده دو جایزه نخل طلا از جشنواره کن بازی خواهد کرد. «عشق و جنگ» عنوان این فیلم است و قرار است کوشتوریستا علاوه بر کارگردانی در فیلم بازی هم کند. نقش اول فیلم مردی را به تصویر می کشد که در جنگ بود و اواخر عمرش با یک راهب تبدیل می شود. بلوچی نقش زن مورد علاقه این مرد را بازی می کند.بازیگر ایتالیایی برای حضور در نقش زبان صربی یاد می گیرد. فیلمبرداری ماه آینده در جنوب بوسنی آغاز می شود. امیر کاستوریکا با این پروژه پنج میلیون دلاری پس از هفت سال فیلمی داستانی را مقابل دوربین می برد. پولا واکارو از طریق شرکت «پینبال لاندن» پروژه «عشق و جنگ» را تهیه می کند.

چند سرمایه گذار دیگر هم در تهیه این فیلم مشارکت دارند که تولید مشترک صربستان، بریتانیا و آمریکا خواهد بود. کاستوریکا سال 1985 برای فیلم «وقتی بابا به سفر تجاری رفته بود» برنده جایزه نخل طلای کن شد.

او سال 1989 با «دوران کولی ها» جایزه بهترین کارگردان را از این جشنواره دریافت کرد و سال 1995 با فیلم «زیرزمین» دومین جایزه نخل طلایی را به خانه برد. آخرین فیلم داستانی کاستوریکا «این را به من قول بده» بود که سال 2007 به نمایش درآمد. او سال 2008 مستند «مارادونا» را ساخت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید