هر روز!
هر روز!

بزرگراه خلیج فارس کهنوج غرق در خاموشی : بزرگراه خلیج

بزرگراه خلیج فارس کهنوج غرق در خاموشی : بزرگراه خلیج

بزرگراه خلیج فارس کهنوج غرق در خاموشی
: بزرگراه خلیج فارس کهنوج غرق در خاموشی
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  شوباد ایجاد سیستم های روشنایی شبانه کمتر انتظاری است که شهروندان کهنوج از نهادهای مسئول مانند شهرداری و اداره برق دارند حال اینکه دستگاه های متولی یکدیگر را در علت این کاستی متهم می کنند.
به گزارش : یکی از شهروندان کهنوج اظهار داشت: بزرگراه خلیج فارس نورآباد  این شهرستان  شب هنگام تاریک و برای رانندگان و عابران خطر ساز است ضمن آنکه نبود روشنایی در بلوارها و بزرگراهها شب ها  کاهش امنیت را به دنبال دارد. وی اظهار داشت: بزرگراهها و بلوارها نباید قبل از تجهیز شدن به امکانات و ملزومات به بهره‌برداری برسند، لیکن مسئولان شهری از جمله شهرداری برای گشایش ناقص این معابر شتاب و عجله دارند هرچند سرعت عمل از انتظارات مردم است. یک راننده در این خصوص گفت:وجود سیستم روشنایی دراین گونه معابر برمیزان دید رانندگان کامیون ها، اتوبوس ها، خودروهای سبک و موتورسیکلت ها می افزاید و خطری عابران پیاده را تهدید نمی کند. و همچنین خاموشی شبانه این بلوارها ناامنی و تصادفات را افزایش داده است که ایجاد سیستم روشنایی علاوه بر موضوع امنیت شهروندان جلوگیری از سرقت و تصادف را به همراه دارد.
یکی دیگر از شهروندان گفت:واقعا جای تاسف دارد چرا شهرهای اطراف ما در حال پیشرفت هستند اما ما راکد ماندیم  چرا باید بیشتر بودجه جنوب استان در شهرستان جیرفت هزینه شود مسئولین کمی دلشان به این شهر بسوزد چرا این همه هزینه بابت لامپ در بزرگراه خلیج فارس شده است اما لامپ ها روشن نمیشود. لطفا جوابگو باشید
دستگاه های متولی از جمله اداره برق باید نظارت کافی روی مکان ها و خیابان های سطح شهر داشته و از کمبود امکانات ضروری آن آگاهی دارا باشند چه بسا که این مشکلات فقط به اینجا ختم نشده بلکه حوادث دردناک تری را نیز بیافریند.
به هر صورت آنچه مهم است این که توجه به درخواست های مردمی برای تجهیز مناطق مسکونی کهنوج به روشنایی مطلوب، امری است ضروری که باید این مطالبه به حق از سوی مسئولان اداره برق برآورده گردد.
انتهاییام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید