هر روز!
هر روز!

وحشت مردم از حیوان ترسناک آدمخوار (عکس) : وحشت مردم

وحشت مردم از حیوان ترسناک آدمخوار (عکس) : وحشت مردم

وحشت مردم از حیوان ترسناک آدمخوار (عکس)
: وحشت مردم از حیوان ترسناک آدمخوار (عکس)
: پیدا شدن یک حیوان مخوف و وحشتناک آدمخوار در روستاهای شمالی منطقه حائل
 
 
به گزارش : شماری از ساکنان روستاهای شمال منطقه حائل، حیوان خطرناکی را مشاهده کرده اند که به خوردن گوشت انسان ها به ویژه کودکان شهرت دارد. به گزارش ، وزنامه الوطن تصویر این حیوان رعب آور را که یکی از ساکنان این منطقه توانسته اند آن را به دام بیندازد و بکُشد، منتشر کرده است.
 
 
برخی از ساکنان محلی از طرف های ذیربط خواسته اند برای یافتن این حیوان خطرناک پیش از آنکه به مردم روستاهای این مناطق صحرایی حمله کند، اقدام کنند. برخی از ساکنان این روستاها معتقدند که این حیوان نتیجه جفت گیری گرگ و کفتار می باشد این در حالی است که آنها تصور می کردند که نسل این حیوان منقرض شده است.
 
 

 
این حیوان که در این مناطق به المساره معروف می باشد، بینی بلند و دندان های تیز و درنده دارد که طعمه خود را در داخل این دندان های تیز گرفتار کرده و به راحتی آن را از هم متلاشی می کند.
 
نایف الفهید از ساکنان روستای ام القلبان در 40 کیلومتری شمال حائل عربستان گفته است این حیوان اخیرا وارد منزلش شده بود و خانواده اش بلافاصله به وی اطلاع دادند و پس از آنکه با کمک کارشناسان صحرا این حیوان را تعقیب کردند، آنها نام این حیوان را المساره اعلام کردند.
 
الفهید تاکید کرده استس المساره از حیوانات خطرناک درنده و آدمخوار قلمداد می شود و سرعت بسیار زیاد در جابجایی و فرار از نقطه ای به نقطه دیگر و پرش بیش از دو متر از ویژگی های این حیوان مخوف می باشد.
 
به گزارش ، وی افزود این حیوان خوردن گوشت کودکان را ترجیح می دهد. وی داستان قدیمی یکی از ساکنان بادیه را تعریف کرد که این حیوان، کودکش را از داخل رختخوابش ربود و درید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید