هر روز!
هر روز!

دلیل کبودی چشم کاپیتان استقلال چه بود؟ : دلیل کبودی

دلیل کبودی چشم کاپیتان استقلال چه بود؟ : دلیل کبودی

دلیل کبودی چشم کاپیتان استقلال چه بود؟
: دلیل کبودی چشم کاپیتان استقلال چه بود؟
کاپیتان استقلال در بازی با پارس جم در هفته ششم لیگ برتر شرایط عجیبی را تجربه کرد، او که درطول هفته به دلیل بیماری پدرش چند جلسه تمرینی تیمش را از دست داده بود، در بازی شب گذشته نیمکت نشین بود و اما از آن عجیب تر وضعیت ظاهری این دروازه بان با تجربه بود.
به گزارش : به گزارش "ورزش سه"، مهدی رحمتی در همان دقیقه اول بازی با پارس جم، سوژه عکاسان حاضر در استادیوم تختی شد چرا که با کلاهی بر سر و البته زیرچشم کبود روی نیمکت استقلال نشسته بود و با چهره ای گرفته بازی تیمش را تماشا می کرد.هرچند رحمتی در پایان بازی به عکاسان توضیح داد که دلیل کبودی چشمش توپی بود که در تمرین به صورت او برخورد کرد ولی ظاهرا  دلیل این موضوع چیز دیگری بوده است.
به گفته یک منبع خبری  مهدی رحمتی روز پنجشنبه و پیش از تمرین استقلال به بیمارستان رفته بود تا از پدرش که در بستر بیماری است ملاقات کند. او زمانی که قصد ترک بیمارستان را داشت با 3 فرد مزاحم وارد نزاع شد و در نهایت این صورت کبود یادگاری همان دعواست .
رحمتی به دلیل آسیب بدنی و البته ناراحتی روحی شدید بابت  بیماری پدرش از منصوریان خواست که در بازی با پارس جم در ترکیب استقلال به میدان نرود.
حسینی در بازی شب گذشته برابر پارس جم جانشین مهدی رحمتی شد و در غیاب کاپیتان استقلال که این روزها شرایط عجیبی را تجربه می کند نمایش قابل قبولی هم داشت اما دو گل خورد .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید