هر روز!
هر روز!

امری: اولویت نیمار و کاوانی تیم است : امری: اولویت

امری: اولویت نیمار و کاوانی تیم است : امری: اولویت

امری: اولویت نیمار و کاوانی تیم است
: امری: اولویت نیمار و کاوانی تیم است
اونای امری، سرمربی پاری سن ژرمن مدعی شد که نیمار و کاوانی بیش از هر چیزی به تیم اهمیت می دهند و اولویتشان موفقیت پاری سن ژرمن است.
به گزارش : به گزارش "ورزش سه"، نیمار با 222 میلیون یورو از بارسلونا جدا شد و به پاری سن ژرمن پیوست و در این مدت عملکردی فوق العاده داشته و در 5 بازی، 5 گل به ثمر رسانده است. کاوانی نیز که پنالتی زن تیم است، زیر سایه نیمار قرار نگرفته و او نیز در گلزنی تا به اینجا موفق بوده است. حال امری مدعی شد که این دو بازیکن، در درجه اول به موفقیت تیم اهمیت می دهند تا عملکرد خوب خودشان.
 

 
 
او گفت:" نیمار در حالی به اینجا آمد که می دانست ما اینجا می خواهیم کاری را با هم شروع کنیم. با توانایی های او و همچنین کیفیت فوق العاده اش می توانیم به اهداف بزرگی دست پیدا کنیم. او نیز می تواند به اهداف انفرادی اش برسد؛ ولی باید بداند که بازیکنان خوب زیادی در این تیم هستند. او شایسته حضور در اینجاست. با او کار خواهیم کرد. من با نیمار درباره پستش در تیم صحبت کردم، با کاوانی هم صحبت کردم. مهم ترین چیز این است که در طول بازی به هم کمک کنند، با هم تلاش کنند. فکر می کنم هر دو بازیکنان بزرگی هستند و به هم نیاز دارند. با هم تلاش می کنند. اگر پنالتی اول را کاوانی بزند، بعدی نوبت نیمار است."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید