هر روز!
هر روز!

مصاحبه های استخدامی، ۲۴ سوالی که اپل در مصاحبه های استخدامی

مصاحبه های استخدامی، ۲۴ سوالی که اپل در مصاحبه های استخدامی

مصاحبه های استخدامی، ۲۴ سوالی که اپل در مصاحبه های استخدامی می پرسد
یران: شرکت اپل به عنوان یکی از چالش برانگیزترین و هیجان انگیزترین محل های کاری شناخته شده است. بنابراین تعجبی ندارد اگر بفهمیدکه به دست آوردن یک شغل در آنجا کار راحتی نیست. اپل، مثل گوگل و دیگر شرکت های بزرگ، سوالاتی تکنیکی بر پایه تجربه کاری پیشین شما و چند معمای دشوار می پرسد. ما نوشته های اخیر سایت کاریابی گلس در را بررسی کردیم و از آن بعضی از سخت ترین سوالات مصاحبه ای را که از کاندیداها پرسیده شده، پیدا کردیم.
مصاحبه های استخدامی، ۲۴ سوالی که اپل در مصاحبه های استخدامی می پرسد
مصاحبه شغلی
: از بعضی خواسته شده بود تا مساله های ریاضی دشوار را حل کنند و از دیگران خواسته بودند که مساله هایی آسان اما به اندازه کافی مبهم را حل کنند که نیازمند تمام توجه و حواس آن هاست.
۱. به من بگویید که در زندگی تان چه کاری انجام داده اید که به طور ویژه ای به آن افتخار می کنید؟ ۲. چه شکست هایی خورده اید و چه چیزهایی از آن ها آموخته اید؟ ۳. یکی از مشکلات جالبتان را توصیف کنید و بگویید چطور حل اش کردید؟ ۴. چگونه به یک کودک ۸ ساله توضیح می دهید که مودم چیست و چه کاربردی دارد؟ ۵. چه چیزی شما را امروز به اینجا کشانده است؟ ۶. شما صد سکه در اختیار دارید و آن ها را روی میزی صاف قرار داده اید و هر کدام از آن ها یا از رو یا از پشت روی میز قرار گرفته اند. ده تای آن ها به رو و نودتای آن ها به پشت هستند. شما نه می توانید آنها را لمس کنید و نه ببینید و نه هیچ کاری که بتواند به شما نشان دهد که کدام طرف سکه رو به بالاست. سکه ها را به دو گروه تقسیم کنید به طوری که در هر گروه به تعداد مساوی سکه هایی رو به بالا قرار بگیرند. ۷. پنج سال دیگر می خواهید چه کاری انجام دهید؟

مصاحبه های شغلی

مصاحبه های استخدامی
۱۸. شما فردی مثبت به نظر می رسید، چه چیزهایی می تواند روحیه تان را خراب کند؟ ۱۹. به من نشان دهید که چگونه فقط از طریق صدای تان به یک مشتری نشان می دهید که تمایل به کمک به او دارید؟ ۲۰. با توجه به یک اپلیکیشن مانند آی تونز که عکس ها را جمع آوری می کند و در مرور زمان استفاده نشود، شما چه استراتژی ای برای کنار گذاشتن عکس های غیرقابل استفاده در طول زمان به کار می برید؟ ۲۱. در چهار سال گذشته بهترین روز شما چه روزی بوده است؟ بدترین روزتان چطور؟ ۲۲. روزانه چه تعداد کودک متولد می شوند؟ ۲۳. زمانی که به عنوان یک مشتری وارد یکی از فروشگاه های اپل می شوید، چه چیزی در مورد فروشگاه نظرتان را جلب می کند و در زمان ورود چه احساسی دارید؟ ۲۴. اگر دو عدد تخم مرغ داشته باشید و بخواهید بدانید که از حداکثر طبقه ای که می توانید تخم مرغ را بیندازید بدون آن که تخم مرغ بشکند، چگونه این کار را می کنید؟ راه حل بهینه چیست؟
گردآوری: بخش خانواده

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید