هر روز!
هر روز!

پیست تورا می خواند، امتیازات بازی فورتزاموتور اسپورت 6 منتشر شد

پیست تورا می خواند، امتیازات بازی فورتزاموتور اسپورت 6 منتشر شد

پیست تورا می خواند، امتیازات بازی فورتزاموتور اسپورت 6 منتشر شد
: پیست تورا می خواند، امتیازات بازی فورتزاموتور اسپورت 6 منتشر شد
مجموعه بازی های فورتزاموتور اسپورت یکی از محبوب ترین بازی ها در سبک شبیه ساز رانندگی به حساب می آیند.
 
 
به گزارش با عرضه کنسول ایکس باکس وان، بازی فورتزاموتور اسپورت 5 راهی بازار شد و اکنون بعد از دو سال شاهد عرضه نسخه ششم آن برای این پلتفرم هستیم. همان طور که انتظار داشتیم، بازی فورتزاموتور اسپورت 6 یک عنوان بسیار خوب در سبک شبیه ساز رانندگی است و امتیازهای بسیار خوبی را به دست آورده است. این بازی بیشترین تعداد اتومبیل و مسیر مسابقه را در مقایسه با تمام نسخه های قبلی خودش دارد. همچنین برای اولین بار گردش روز و شب و تغییر شرایط آب و هوایی به آن اضافه شده است. این بازی روی 60 فریم برثانیه و با وضوح تصویر 1080p اجرا می شود. میانگین امتیازات این عنوان در سایت Metacritic تا این لحظه 89 است. برخی از امتیازات منتشر شده از فورتزاموتور اسپورت 6 را در ادامه مشاهده کنید:
Destructoid – 9.5 IGN – 9 Gamespot – 8 GamesRadar+ – 3/5 Attack of the Fanboy – 4.5/5 Shacknews – 9 Polygon – Provisional 8 Hobby Consolas [Spanish] – /100 EGM – 9.5 USgamer – 5/5 Eurogamer Italy [Italian] – 9 Xbox Players – 8.5 All Things Xbox – 9 Insidegames [German] – /100 I Love Video games [Italian] – 9 ShopTo – No score Digital Spy – 5/5 Gameswelt [German] – 9

بازی فورتزاموتور اسپورت 6 در تاریخ 24 شهریور ماه برای کنسول ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. همزمان با عرضه این بازی یک باندل مخصوص ایکس باکس وان برای آن راهی بازار خواهد شد. سایت Metacritic تمام امتیازات یک فیلم و بازی های کامپیوتری را جمع آوری می کند و میانگین امتیازات آن ها را به نمایش در می آورد.
منبع: VG247

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید