هر روز!
هر روز!

کنسول بازی نینتندو توانایی اجرای بازی های جدید را ندارد

کنسول بازی نینتندو توانایی اجرای بازی های جدید را ندارد

کنسول بازی نینتندو توانایی اجرای بازی های جدید را ندارد
: کنسول بازی نینتندو توانایی اجرای بازی های جدید را ندارد
استودیوی بازی سازی Slightly Mad عرضه ی نسخه ی Wii U بازی Project Cars را به طور کلی لغو کرد. چند وقت بود که این استودیوی بازی سازی تاریخ عرضه ی نسخه ی Wii U بازی شان را به عقب می انداخت، اما امروز به طور کلی اجرای Project Cars روی کنسول Wii U را غیرممکن عنوان کرد.
به گزارش استودیوی سازنده ی بازی Project Cars 2 می گوید که برخلاف سعی زیادی که کرده اند، بازی شان روی Wii U اجرا نمی شود
یکی از مسئولان استودیوی Project Cars گفته است: “منتظر معرفی کنسولی جدید از سوی نینتندو هستیم. کنسول Wii U توانایی اجرای Project Cars را ندارد.”
استودیوی بازی سازی Slightly Mad چند وقتی است که سعی می کند بازی جدیدشان را روی کنسول نینتندو اجرا کند. این استودیو چند ماه پیش اعلام کرد که نمی توانند بازی را با بیشتر از 23 فریم در ثانیه روی Wii U اجرا کنند. مدیر استودیوی Slightly Mad گفته بود که اجرای بهتر بازی روی Wii U نیازمند پایین آوردن جلوه های گرافیکی بازی است.

کنسول بازی Wii U چند وقتی است که اصلا وضعیت خوبی را سپری نمی کند. سخت افزار ضعیف این کنسول نسل هشتمی باعث شده است تا شرکت های بازی سازی ساخت بازی برای آن را رها کنند.
نینتندو هم ظاهرا از این موضوع آگاه است. این شرکت چند وقت پیش به طور رسمی گفت که شروع به ساخت کنسول بازی جدیدی کرده است. این کنسول جدید نینتندو که NX نام گرفته، قرار است در سال 2016 میلادی معرفی شود.
از طرفی دیگر، استودیوی Slightly Mad نگفته است که آیا بازی Project Cars را روی کنسول NX عرضه خواهند کرد یا شماره ی دوم آن را؛ چون ساخت Project Cars 2 شروع شده است.
منبع: Eurogamer

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید