هر روز!
هر روز!

‫کنسول بعدی نینتندو بدون دیسک درایو‬ : ‫کنسول بعدی نینتندو

‫کنسول بعدی نینتندو بدون دیسک درایو‬ : ‫کنسول بعدی نینتندو

‫کنسول بعدی نینتندو بدون دیسک درایو‬
: ‫کنسول بعدی نینتندو بدون دیسک درایو‬
: از سوی کمپانی نینتندو، گزارش‌هایی مبنی بر تولید یک کنسول بازی بدون دیسک درایو منتشر شده که بسیاری را امیدوار به انتشار NX کرده است.
به گزارش : در گزارش‌های نینتندو چنین آمده است:
"سیستم نمونه شامل یک درایو هارددیسک داخلی که به ذخیره‌سازی یک برنامه یا اطلاعات می‌پردازد، یک واحد ارتباط برای ارسال/دریافت یک برنامه یا اطلاعات از طریق شبکه، و یک پردازنده برای اجرای برنامه‌ی ذخیره شده در هارددیسک و پردازش بازی، است."

اما بخش جالب این گزارش اشاره به عدم وجود دیسک درایو می‌باشد: "سیستم نمونه با درایو دیسک نوری برای خواندن یک برنامه یا اطلاعات از یک دیسک نوری، مجهز نشده است."
این دستگاه احتمالا بدون رسانه‌ی فیزیکی نیز عرضه نخواهد شد. یکی از احتمالات، وجود اسلات کارت حافظه در آن است و به این ترتیب شاید گیمرها بتوانند از بازی‌های ذخیره شده روی برخی از انواع SD کارت‌ها استفاده کنند. همچنین این سیستم با کنترلری همراه خواهد بود که دارای یک واحد نمایشگر است، بسیار شبیه به گیم‌پد Nintendo Wii U.
اما به طور کلی این طرح تنها حق امتیازی برای کمپانی نینتندو است. بسیاری از شرکت‌ها حق امتیازهای زیادی را در طول تاریخشان بدست آورده‌ که تنها بخشی از آنها به واقعیت تبدیل شده‌اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید