هر روز!
هر روز!

‫معرفی بازی iSlash Heroes؛ عبور شوریکن ممنوع‬ : ‫معرفی بازی

‫معرفی بازی iSlash Heroes؛ عبور شوریکن ممنوع‬ : ‫معرفی بازی

‫معرفی بازی iSlash Heroes؛ عبور شوریکن ممنوع‬
: ‫معرفی بازی iSlash Heroes؛ عبور شوریکن ممنوع‬
: شش سال از عرضه اولین نسخه بازی فروت نینجا می گذرد؛ محصول موفق استودیوی Halfbrick که به همه گیمرهای طالب اکشن های خشونت بار ثابت کرد که قطعه قطعه کردن میوه ها هم می تواند به اندازه نصف کردن آدم ها در بازی ها جذاب و تسلی بخش باشد!
به گزارش : همانطور که انتظار می رفت، موفقیت چشمگیر فروت نینجا زمینه ساز عرضه کلون هایی از این بازی شد؛ کلون هایی که بخش اعظم آنها چیزی بیشتر از یک تقلید نصفه و نیمه و بی ارزش نبودند و اگر چیز جدیدی برای ارائه نداشتند، فقط نام فروت نینجا و سبک منحصر به فردش را خدشه دار می کردند.
با این وجود همه کلون ها بی کیفیت نبودند. استودیوی Duello با عرضه عنوان iSlash ثابت کرد که می توان در عین الگوبرداری از یک بازی موفق و ایده ای جواب پس داده، خلاق هم بود و حتی تجربه شیرین عنوان موفق قبلی را با ایده پردازی صحیح و تزریق المان های سرگرم کننده ارتقا داد.
iSlash در واقع همان فروت نینجا بود که اندکی رنگ و بوی بازی های فکری را به خود گرفته باشد. اگر در فروت نینجا سرعت و دقت رمز موفقیت شما بود، در iSlash صبر و تفکر مهم ترین عواملی بود که بازی را به جلو پیش می برد. همین موضوع باعث موفقیت iSlash شد؛ چه در میان طرفداران بازی های فکری و چه افرادی که قبلا فروت نینجا را با لذت تمام بازی کرده بودند.
اپ استورگوگل پلیلینک کمکی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید