نقد و بررسی کالا
نقد و بررسی کالا

بخار شوي کرشر مدل SC2 Premium Karcher SC2 Premium Steam Cleaner

بخار شوي کرشر مدل SC2 Premium Karcher SC2 Premium Steam Cleaner

بخار شوي کرشر مدل SC2 Premium Karcher SC2 Premium Steam Cleaner

شست‌وشو و نظافت با آب‌گرم، به‌مراتب کیفیت بالاتری نسبت‌به آب سرد دارد. این موضوع باعث‌ شده در دستگاه‌هایی که برای شست‌وشو تولید می‌شوند، امکان گرم‌کردن آب وجود داشته باشد. دستگاه‌هایی مانند ماشین ظرف‌شویی، انواع دستگاه لباس‌شویی و بخارشو ازجمله‌ی این محصولات هستند که بین افراد جامعه، بیشترین کاربری را دارند. بخارشوها با گرم‌کردن آب و فشرده‌کردن بخار ناشی از آن، وسیله‌ای بسیار مناسب برای تمیز‌کردن سطوح مختلف هستند و حتی از این دستگاه برای بخاردادن پرده و ملافه‌های بزرگ و لباس هم استفاده می‌شود. با توجه به حجم بالای نظافت در ایام نزدیک به عید نوروز، بخارشو در رسیدن به حد مطلوب نظافت، کاهش مصرف آب و صرفه‌جویی در زمان به شما کمک بسیار زیادی می‌کند. بخارشوها با قابلیت‌ها و امکانات گوناگون توسط شرکت‌های مختلف به بازار عرضه شده‌اند. می‌توانید براساس نیاز و بودجه‌ی خود، دستگاه موردنظرتان را انتخاب و تهیه کنید. شرکت آلمانی «کِرشِر» (Kärsher) یکی از تولیدکنندگان مطرح در تولید دستگاه‌های مخصوص شست‌وشو و انواع بخارشوست. ‌یکی از بخارشوهای تولیدشده‌ی شرکت کرشر «SC2 Premium» نام دارد. این دستگاه با توان 1500 وات کار می‌کند. این محصول آلمانی به سفارش کشور فرانسه تولید می‌شود. حجم مخزن این دستگاه یک لیتر در نظر گرفته‌‌ شده و فشار بخار خروجی از دستگاه در بالاترین سطح به 3.2 بار می‌رسد. ذکر این نکته بسیار مهم است که زمان کارکردن با این دستگاه، از نزدیک‌کردن پوست به نازل خودداری کنید. شرکت کرشر در سال 1935 فعالیتش را در کشور آلمان آغاز کرده و درحال‌حاضر با بهره‌گیری از تکنولوژی و تجربه‌ی طولانی خود، توانسته نامش را در تولید انواع دستگاه‌های شست‌وشو، در سرتاسر دنیا مطرح کند. در میان محصولات کرشر مدل‌های مختلف بخارشو وجود دارند که مدل SC2 در دو حالت معمولی و Premium جزو آن‌ها هستند.
پس از جاروکردن، استفاده از آب و تی‌‌کشیدن برای ازبین‌‌بردن لکه‌ها و جمع‌کردن خاک باقی‌مانده و تمیزکردن نهایی محل کار و زندگی معمول است. استفاده از بخارآب به‌خاطر حرارت و قدرت نفوذی که دارد، این روزها جای تی‌‌کشیدن را گرفته است. برای تمیزکردن با بخار، دستگاه‌های بخارشوی متنوعی به بازار عرضه شده‌اند. تبدیل هرچه سریع‌تر آب به بخار و قدرت متمرکزکردن بخار خروجی از نکاتی است که تولیدکنندگان مختلف در مورد آن حساسیت ویژه‌ای به خرج می‌دهند تا محصولاتشان از بقیه بهتر شوند. در محل زندگی، استفاده از بخارشو بسیار اهمیت دارد. خصوصا برای خانواده‌هایی که کودکان خردسال دارند، کاربرد مواد شوینده‌ی شیمیایی برای تمیزکردن کف منازل ممکن است برای سلامتی این کودکان مضر باشد؛ ولی استفاده از بخارآب بدون هیچ‌گونه افزودنی همان تمیزی را حاصل می‌کند و تا‌حدودی باعث ضدعفونی‌کنندگی هم می‌شود.
برای دریافت راهنمای بخار شوی کرشر مدل  SC2 Premium  اینجا کلیک کنید
بخار‌شوی «کرشر» مدل ‌«SC2 Premium‌» مانند بسیاری از محصولات رده‌ی پرمیوم این شرکت به رنگ سفید و مشکی ساخته ‌شده است. بدنه‌ی این محصول از پلاستیک بوده و در ساخت آن از مواد اولیه‌ی باکیفیت استفاده ‌شده است. این محصول هیچ قسمت جداشونده‌ای در بدنه‌ی اصلی ندارد و مخزن آب، داخل بدنه تعبیه ‌شده است.
دو چرخ نسبتا بزرگ در عقب دستگاه وجود دارد. این دو چرخ همراه چرخ کوچک دوّار زیرین دستگاه به حرکت آسان دستگاه روی زمین و سطوح مختلف کمک شایانی می‌کند؛ البته برای حمل به‌صورت دستی هم دستگیره‌ای روی بدنه درنظر گرفته‌ شده است.
لوله‌ها و سری‌های این مدل هم تماما از پلاستیک و به رنگ مشکی ساخته ‌شده‌اند.
در قسمت پشتی دستگاه، جایگاهی برای قرارگیری قطعات در نظر گرفته‌ شده است که می‌توان قطعات را در آن قرار داد و به‌اصطلاح دستگاه در حالت پارکینگ قرار می‌گیرد.
سیم بلند دستگاه، محدودیت نزدیکی به پریز برق را به‌طور کامل مرتفع می‌سازد و محدوده‌ی عملکردِ دستگاه را افزایش می‌دهد؛ ولی این سیم بلند کمی هم دست‌وپا گیر است و پس از اتمام کار باید توسط کاربر بسته شود و کنار دستگاه قرار گیرد؛ چراکه سیم‌جمع‌کن در این مدل وجود ندارد.
توان بالای بویلر این دستگاه باعث می‌شود که توان 1500واتی آن صرف داغ‌‌کردن و تبدیل آب به بخار ‌شود. دستگاه برای گرم‌‌شدن اولیه و آماده‌‌به‌‌کار شدن حدود هفت دقیقه زمان نیاز دارد. فشار بخار عادی دستگاه چهل و در بیشترین قدرت، صد گرم در دقیقه است. مخزن یک‌لیتری آب دستگاه و مقدار بخاری که تولید می‌شود، استفاده‌ی طولانی از دستگاه را ممکن می‌‌سازد.
بخارشوی SC2 Premium دارای یک پارویی است که طراحی خاصی دارد. زیر این پارویی، حوله یا پد مخصوص قرار می‌گیرد و توسط گیره‌های اطراف پارویی ثابت می‌شود. بخار از منافذ پارویی بیرون آمده و از حوله خارج می‌شود؛ به‌این‌ترتیب کشیدن پارویی روی زمین باعث تمیزی سطوح می‌شود.
سری‌های دیگر این مدل نیز برای تمیزکردن شیارها، درزها استفاده می‌شوند؛ همچنین نازل‌‌های متمرکز هم به این مدل افزوده شده‌اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید