هر روز!
هر روز!

در مراکز خرید چگونه خرید کنیم؟ : در مراکز خرید

در مراکز خرید چگونه خرید کنیم؟ : در مراکز خرید

در مراکز خرید چگونه خرید کنیم؟
: در مراکز خرید چگونه خرید کنیم؟
 رفتن به مراکز خرید برای خرید کردن امروزه به یکی از تفریحات خانواده ها تبدیل شده است ولی تمام خانواده ها باید بدانند که حتی خرید کردن هم آدابی دارد که باید بدانید.
به گزارش : پس می توانید ملاحظه سایر خودروها را هم بکنید. اگر کسی ماشینش را در جای پارکی که شما زیر نظر داشتید، پارک کند، درنهایت شما ناچارید جایی دورتر از در ورودی، ماشینتان را پارک کنید و چندین قدم بیشتر راه بروید و این پایان جهان نیست. اوقات خود را تلخ نکنید.
 
برای وقوع هر اتفاق ناخوشایندی فقط یک فرصت کافی است.
 
ممکن است آن ها قصد رفتن نداشته باشند و فقط برای گذاشتن کیسه های خرید خود در داخل ماشین به پارکینگ آمده باشند.
 
این صدای ناخوشایند در آن فضا آزاردهنده تر به گوش می رسد. کوچک ترین ماشین را هم که داشته باشید، آن قدر بزرگ هست که دیده شود.
 
این نشان دهنده ظرافت شما در رفتار با انسان هاست. حتی اگر «متشکرم» نشنوید.
 
توقف ناگهانی شما می تواند باعث برخورد با دیگران شود.
 
به یاد داشته باشید سهم تمام حاضران در آن مرکز خرید از دیدن تمامی ویترین ها به یک اندازه است.
 
صحبت کردن شما با تلفن همراه، آن هم با صدای بلند و طولانی، نه فقط همراهانتان، بلکه اطرافیانی را که در کنار شما در آن محدوده حضور دارند، آزار می دهد. فرستادن پیام در حال راه رفتن نیز از آن کارهایی است که هم می تواند موجب برخورد با دیگران شود و هم روی وجهه آداب دان شما تاثیر منفی بگذارد.
 
به خاطر فضای موجود صدای شما به حالت اکو شنیده می شود. پس بسیار ناشایست است که در چنین مکان هایی نام افراد را فریاد بزنید. اگر به تلفن همراه هم دسترسی ندارید، از مسئولان حاضر در مرکز بخواهید تا نام همراهتان را در بلندگوهای مجموعه پیج کنند.
 
این پیام ها ممکن است شما را از آوردن خوراکی به فروشگاه منع کند، یا از پرو کردن سه لباس به صورت هم زمان، در هر صورت اهمیت به این پیام ها نشان از دانش شما در آداب اجتماعی دارد.
 
فروشندگان و کارکنان تمام فروشگاه ها حضور دارند تا شما را برای خریدی آسان و لذت بخش همراهی و راهنمایی کنند، ولی تردید شما درباره خریدتان یا جزئیات مربوط به چرایی و چگونگی انتخاب جنس مورد نظر به صورت مطلق به آن ها ارتباطی ندارد. خوب است فراموش نکنیم که زمان گردش و خرید کردن ما در واقع جزو ساعات کاری آن ها محسوب می شود.
 
مثل کیفیت، اصلیت کالا و قیمت. این امر هم کار شما را آسان تر می کند و هم کار فروشندگان را.
 
اگر زیاد خرید کرده اید و در صف صندوق ایستاده اید، بد نیست نگاهی به پشت سرتان بیندازید تا اگر شخصی با یک یا دو جنس خریداری شده منتظر است، نوبت خود را به او بدهید.
 
شاید مراکز خرید مکان خوبی برای تفریح کودکان در کنار مادر و پدرشان باشد، اما به این شرط که چگونه رفتار کردن در این محیط را آموزش دیده باشند و از همه مهم تر مادر و پدر قدرت کافی برای کنترل شیطنت های فرزندشان را داشته باشند. فرزندان تمام دنیا برای والدینشان عزیز هستند، ولی رفتار آزاردهنده هیچ کودکی قابل تحمل برای دیگران نیست.
 
 
گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ seemorgh.com/lifestyle
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید