مسیر سبز
مسیر سبز

در کشور فقط ادعا می کنیم و حرف می زنیم

در کشور فقط ادعا می کنیم و حرف می زنیم
خبرگزاری مهر:  پزشکیان با بیان اینکه من نه سیاستمدارم و نه اقتصاددان، گفت: اگر بخواهم اقتصاد کشور را رقم بزنم خیانت کرده ام معنای من می دانم به معنای توانستن نیست. در کشور فقط ادعا می کنیم و حرف می زنیم.

 یک نماینده اصلاح طلب مجلس با بیان اینکه دعواهای ما از جهل و نادانی ما است گفت:  35 سال است که ادعا می کنیم می خواهیم کشورمان را اسلامی کنیم و مدیریت اسلامی داشته باشیم ولی یک درصد هم  نمی دانیم.

مسعود پزشکیان با بیان اینکه در شیعه چهار چیزی به عنوان اصل مطرح و مورد تاکید است افزود: اجماع، سنت، عقل و قرآن در شیعه به عنوان اصل مهم مورد تاکید است که باید به آن توجه بکنیم .

وی ادامه داد: متاسفانه در جامعه ما یک نفر وقتی مسئول می شود فکر می کنم عقل کل است و جهالت انسان همین اندازه است که نفهمد چقدر می فهمد.

پزشکیان گفت: من نه سیاستمدارم و نه اقتصاددان و اگر بخواهم اقتصاد کشور را رقم بزنم خیانت کرده ام معنای من می دانم به معنای توانستن نیست. در کشور فقط ادعا می کنیم و حرف می زنیم.

وی با اشاره به برخی بیان ها و مطالب افزود: با ادبیاتی حرف می زنیم که همه جامعه را علیه خودمان تحریک می کنیم مشکل ما این است که با ادبیات عقلی حرف نمی زنیم.

این نماینده اصلاح طلب مجلس با اشاره به دستور حاکمیتی حضرت علی (ع) افزود: کدام سیاستمدار ما بر اساس شاخص های مورد تاکید در دستور حاکمیتی حضرت علی (ع) عمل می کند و کجا انصاف را رعایت می کند. متاسفانه این ادبیات غیر عقلی قلب را سیاه می کند و باورها با تضعیف می نماید.

وی گفت: اگر حزب تشکیل می دهیم باید در میدان عمل خودمان را اثبات کنیم نه اینکه خودمان را تحمیل کنیم.

پزشکیان بار دیگر به تاکید امام علی (ع) در زمینه عملکرد کردن به نظر جمع و رضایت اکثریت گفت: شاخص این است که مردم درباره اش می گویند و اگر عموم مردم ناراضی باشند این امر عملی نمی شود.

وی با تاکید بر لزوم رضایت مندی عموم مردم افزود: پایه های یک حکومت و ایستادن در برابر تهاجمات بر اساس رضایت عموم مردم است و اگر راضی باشند ما در برابر دشمنان خواهیم ایستاد ولی اگر بخواهیم فقط یک عده راضی باشند و نظر عموم جمع را در نظر نگیریم پایه های کشور سست می شود.

ششمین کنگره سراسری حزب اراده ملت ایران (حاما) صبح روز جمعه در محل تالار مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش تهران در این نشست که با حضور برخی چهره های احزاب و گروههای مختلف سیاسی برگزار شد پیام حجت الاسلام سید محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق کشورمان و همچنین آیت الله بیات زنجانی قرائت شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید