مسیر سبز
مسیر سبز

درخواست رئیس جمهور سابق از روحانی خبرگزاری ایسنا: رئیس

درخواست رئیس جمهور سابق از روحانی
خبرگزاری ایسنا:  رئیس دولت اصلاحات به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس خبرگزاری "ایلنا" در پیامی ضمن تبریک این مناسبت، ابراز امیدواری کرد ایلنا و رسانه های مستقل دیگر مورد حمایت دولت تدبیر و امید قرار گیرند.

متن کامل پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"ایلنا" نهال نوپائی بود که در پنجم اسفند ماه یک هزار و سیصد و هشتاد و یک در بوستان اطلاع رسانی کشور سر برآورد؛ امروز به یاری خداوند و همّت عزیزان متعهد و سخت کوش و دانا؛درخت باروری است که دوستداران حقیقت در سایه سار آن احساس امنیّت و آرامش می کنند و از بر و بار آن بهره می گیرند.

"ایلنا" که خود را در برابر ملّت و مصالح ملّی و آرمانهای انقلاب متعهّد می‌داند؛ با همه دشواری‌هائی که در کار سترگ اطلاع‌رسانی درست و بیطرف وجود دارد، در حدّ توان توانسته است رسالت سنگین خود را ایفاء کند و در عرصه داخلی و بین المللی جایگاه آبرومند و قابل اعتمادی بدست آورد.

در سالروز تاسیس "ایلنا" برای همه کسانی که سخت کوشانه و متعهدانه در نگاهبانی و آبیاری این درخت بارور و سایه گستر از آبرو و آگاهی و تخصّص خود مایه گذاشته اند آرزوی کامروائی می‌کنم و با عرض تبریک به دست اندرکاران محترم این وسیله ارتباط جمعی و بهره وران از آن، امیدوارم بیش از پیش مورد حمایت دولت تدبیر و امید و ملت بزرگوار و امیدوار ایران قرار گیرد و نیز شاهد رویش و بالندگی رسانه‌های بیشتر در ساحت اطلاع رسانی امین و مستقل و متعهد باشیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید