هر روز!
هر روز!

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشان : اختلاف

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشان : اختلاف

اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشان
: اختلاف سنی زیاد بین بازیگران مرد و همسرشان
بعضی از بازیگران میباشند که با همسران خود اختلاف سنی بالای 10 سال دارند،ما در این مقاله آنها را به شما معرفی می کنیم. معمولا اختلاف سنی چندان بین زوجین و زن و شوهر برای ناملموس هست و سعی می کنیم تا این اختلاف سنی به از پنج سال اکثر نشود.
 
به گزارش : اما امروزه مشخص شده هست که اختلاف سنی نیز ملاک خوشبختی نمیباشد و در زندگی مشترک ستاره ها و چهره های معروف این اختلاف سنی اکثر دیده می شود، زیرا دیده می شود که بازیگرانی با وجود اختلاف سنی چندان خوشبخت و به زندگی چند ساله با هم ادامه می دهند.
 
به طور مثال اینستاگرام ستاره سادات قطبی، همسر شهرام شکیبا مجری و گوینده تلویزیون درمورد اختلاف سنی 14 ساله اش با وی منتشر کرد .به همین بهانه در این جا مروری داریم بر زندگی بازیگران و هنرمندانی که اختلاف سنی زیادی با همسرشان دارند و اما خوشبختند.
 
رضا رویگری، بازیگر و خواننده متولد «1325» با تارا کریمی که متولد «1368» ازدواج کرده هست. اختلاف سنی این زوج 43 سال هست.

ناصر تقوایی کارگردان مشهور ایرانی متولد «1320» هست و مرضیه وفامهر که متولد «1352» ازدواج کرده هست اختلاف سنی این زوج حدود 32 سال هست.

بهرام بیضایی کارگردان و نمایشنامه نویس با همسرش مژده شمسایی تفاوت سنی 30 سال دارند.

شهرام اسدی کسی که فیلم هایی مانند روز واقعه را کارگردانی کرده هست با لادن مستوفی بازیگری که در سریال پریا نقش آفرینی کرده هست، چند سال پیش ازدواج کردند و تفاوت سنی 19 سال دارند.

بهروز افخمی کارگردانی که اخیرا با برنامه هفت جنجال بسیاری ایجاد کرد متولد «1335» هست و با مرجان شیرمحمدی که متولد «1352» هست ازدواج نموده هست. اختلاف سنی این زوج ۱۷ سال هست.

امیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند با همسرش یاسمینا باهر تفاوت سنی 15 سال دارند.

بازیگران و پیر و همسران جوان

امیریل ارجمند پسر داریوش ارجمند با همسرش
 
شهرام شکیبا و ستاره قطبی 14 سال اختلاف سنی دارند

رامبد جوان و نگار جواهریان 11 سال اختلاف سنی دارند

اختلاف سنی بالای همسران بازیگران،رضا رویگری و همسرش،
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید