هر روز!
هر روز!

سریال آنام ( داستان سریال + بازیگران سریال آنام به همراه

سریال آنام ( داستان سریال + بازیگران سریال آنام به همراه

سریال آنام ( داستان سریال + بازیگران سریال آنام به همراه عکس )
سریال آنام : تصویربرداری سریال «آنام» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه در شرایطی ادامه دارد که قرار است به زودی بازی سیروس گرجستانی مقابل دوربین آغاز شود.تصویربرداری سریال «آنام» به کارگردانی جواد افشار و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه با حضور بازیگران شاخص آذربایجان و مسئولان استان آذربایجان شرقی ادامه دارد.
سریال آنام ( داستان سریال + بازیگران سریال آنام به همراه عکس ) : سریال آنام ( داستان سریال + بازیگران سریال آنام به همراه عکس )
: سریال آنام ( داستان سریال + بازیگران سریال آنام به همراه عکس )
به گزارش : بزودی سیروس گرجستانی در فاز اول این سریال مقابل دوربین می رود و در فاز دوم نیز بازیگران اصلی این سریال به گروه تولید اضافه می شوند.
تصویربرداری این سریال در کلیبر آذربایجان شرقی و با حضور تنی چند از مسئولان استان آذربایجان شرقی و مسئولان سیما اوایل اردیبهشت کلید خورد.
بازیگران بومی این مجموعه همگی از چهره های شناخته شده تئاتر و تلویزیون استان آذربایجان غربی و شرقی هستند که مقابل دوربین می روند. در حال حاضر مذاکره با تنی چند از بازیگران هم هستیم که به زودی به پروژه اضافه خواهند شد.

سریال آنام محصول گروه فیلم و سریال شبکه ۳ با مشارکت دفتر آموزش و ارتقای سلامت و دفتر سلامت جمعیت و خانواده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و به کارگردانی جواد افشار که توسط امیر عباس پیام نوشته شده است.
خلاصه قصه این سریال درباره مادری به نام آنام و مسائل زندگی او و خانواده اش و شهرش میگذرد که ژانر اجتماعی خانوادگی دارد
گلچهره سجادیه، سیروس گرجستانی، علیرضا شجاع نوری، شبنم قلی خانی، فریبا متخصص، سیامک صفری، لاله مرزبان و بازیگران آذری؛ شهرام خزرایی، ناصر هاشمی، هادی افتخار زاده، وحید فرشی، زکیه کریمی، فیروز عاقلی، سویل شیرگیر، فاطمه حسینی، رقیه شاد خواه، سیامک افسایی، بهرام نوبری، فریبا سهرابی، تینا عبدی، رباب رضا زاده، هاله مازنی، حسین عزیزی، مهدی فتحی، علیرضا موسلانی، حمید صلاحی، علی پور صدیقیان، فروغ مشقتی، میثم ولی خانی، نادیا پشم چی، امین حاجی اکبری و الناز ثابت ایمانی بازیگران این مجموعه هستند.

اسماعیل عفیفه (تهیه کننده)، جواد افشار (کارگردان)، امیر عباس پیام (نویسنده)، آرش زینال خیری (مدیر تولید)، عبداله عبدی نسب (مدیرتصویربرداری)، هادی افشار (مدیرصدابرداری)، سید جلال موسوی (طراح گریم)، مجید رضا فاضلی (برنامه ریز و دستیار کارگردان) ، امیر کرباسچی و عارفه رشیدی (دستیاران کارگردان)، مجتبی احمدی( مشاور رسانه ایی)، داریوش اسقایی (منشی صحنه)، شهرام قدیری (طراح صحنه و لباس)، سحر خزایی (دستیار لباس)، سعید قلی زاده ، وحید شاه کمانی (دستیاران صحنه) ، مهدی پیله وریان و مرتضی کریمی (مدیران تدارکات).

جواد افشار گفت: ۵۰ درصد از تصویربرداری سریال «آنام» به اتمام رسیده است.
جواد افشار کارگردان مجموعه تلویزیونی «آنام» پیرامون روند و پیشرفت تولید این سریال گفت: با توجه به روند خوبی که طبق برنامه ریزی ها پشت سر گذاشته ایم، حدود ۵۰ درصد تصویربرداری فاز اول مجموعه تلویزیونی «آنام» در منطقه کلیبر استان آذربایجان شرقی به اتمام رسیده است.
وی در ادامه تأکید کرد: ۹۰ درصد از بازیگران اصلی و فرعی فاز اول از خود هنرمندان سینما و تلویزیون آذری هستند و تا به اینجای کار سیروس گرجستانی به لوکیشن کلیبر ما در آذربایجان اضافه شده است.
کارگردان مجموعه تلویزیونی «کیمیا» از ادامه ساخت این سریال در فضای معاصر و سال ۹۵ اظهار داشت: پیش بینی ما برای اتمام تصویربرداری فاز اول تا یک ماه دیگر است و سعی می کنیم ادامه این پروژه را فاقد وقفه با کلید زدن فاز دوم در لوکیشن شهر تهران و استان های شمالی از سر بگیریم.
افشار در پایان به تجربه همکاری خود با بازیگران آذری زبان و به کارگیری صحیح لهجه، طراحی صحنه و لباس بیان کرد: سعی ما به کارگیری بازیگران باتجربه و کاربلد استان آذربایجان است، خوشبختانه نویسنده ما آذری است و به خوبی به روی آداب و فرهنگ مردم آذربایجان اشراف دارد و همه عوامل اعم از بازیگران، طراحان صحنه و لباس، تهیه کننده و خودم در مرحله پیش تولید مطالعات بسیاری انجام داده ایم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید