هر روز!
هر روز!

اضافه شدن سعید آقاخانی به سریال پایتخت 5 ، بمب پایتخت

اضافه شدن سعید آقاخانی به سریال پایتخت 5 ، بمب پایتخت

اضافه شدن سعید آقاخانی به سریال پایتخت 5 ، بمب پایتخت 5 معرفی شد
سعید آقاخانی به پایتخت ۵ : تهیه کننده سریال «پایتخت ۵ » گفت: دو قسمت این سریال نوشته شده و سعید آقاخانی به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است.
: اضافه شدن سعید آقاخانی به سریال پایتخت 5 ، بمب پایتخت 5 معرفی شد
به گزارش : الهام غفوری افزود:در مرحله پیش تولید« پایتخت ۵ » هستیم و دو قسمت از این سریال نوشته شده است , سری پنجم سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم با سرمایه گذاری سازمان اوج ساخته می شود.
سعید آقاخانی و بهرام افشاری به جمع بازیگران سریال پایتخت ۵ به کارگردانی سیروس مقدم پیوستند.
افشاری در «پایتخت۲» حضور داشته است اما آقاخانی برای اولین بار است که با مقدم در این سریال همکاری می کند.
این سریال در روزهای ابتدایی اسفند ماه با حضور اغلب بازیگران اصلی در شهر آتن و نیکوزیا کلید خواهد خورد. همچنین محسن تنابنده نیز مشغول نگارش سیناپس اولیه برای تولید قصه ای متفاوت است.
گروه تولید در لوکیشن های کنار دریا، اسکله، بازارهای قدیمی و سنتی، هتل، کوچه ها و محله ها، مراکز خرید و… قصه فصل پنجم «پایتخت» را آغاز خواهند کرد و به جز آتن و فیکوزیا در تهران و علی آباد نیز تصویربرداری ادامه خواهد داشت.
فصل های پیشین این سریال در سالهای گذشته از شبکه یک سیما به مناسبت نوروز و رمضان روی آنتن رفت و فصل پنجم «پایتخت» نیز قرار است تا در ماه رمضان سال آینده از همین شبکه پخش شود. در این سریال محسن تنابنده، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، نسرین نصرتی، محمدرضا علیمردانی، هومن حاجی عبداللهی و … به ایفای نقش می پردازند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید