هر روز!
هر روز!

سریال شهرزاد و سریال عاشقانه : سریال شهرزاد و سریال

سریال شهرزاد و سریال عاشقانه : سریال شهرزاد و سریال

سریال شهرزاد و سریال عاشقانه
: سریال شهرزاد و سریال عاشقانه
حوالی سینمای این هفته بیشتر به سریال های خانگی پرداخته است. البته منظور از سریال های خانگی هم شهرزاد و عاشقانه است. به نظر می رسد که این مقوله، پتانسیل بالایی برای حاشیه سازی و زردنویسی دارد. عوامل این سریال ها هم گویی بدشان نمی آید که سر و صدایی کنند؛ ما هم با اندکی دخل و تصرف، سر و صدای آن ها را به گوش شما می رسانیم. با بنیتا همراه باشید.
 

به گزارش : شهرزاد هم حاشیه ساز شد. پوسترهای این سریال پرمخاطب در همه جای شهر دیده می شود و گاهی آدم را یاد ایام انتخابات می اندازد. فصل دوم این سریال از دوشنبه ی هفته ی آینده توزیع خواهد شد تا شهرزادی ها بعد از مدت ها گوش دادن به صدای چاوشی و خیال پردازی در مورد فرهاد و قباد و شهرزاد، بالاخره چشمشان به جمال بی مثال فصل دوم آن گشوده شود. اما در این یک هفته ی باقی مانده به پخش آن، گفته شد که سایت پخش جهانی این سریال، مجوز ندارد. یعنی آنلاین دیدن آن در سطح جهان، برابر است با دیدن نسخه ی دانلودی آن. سایت لوتوس پلی که قرار بود پخش جهانی این سریال را بر عهده داشته باشد، از طرف VOD و IPTV  و ایضا صدا و سیما هیچ مجوزی ندارد. همچنین گفته شده بود که شبکه ی معتبر NETFLIX هم در پخش این سریال نقش خواهد  داشت که با توجه به فیلتر بودن آن در ایران، ما متوجه نشدیم که «فازتون چیه؟»
 

محمدرضا گلزار که مدتی نبود، الان مدتی هست که هست. چند ماهی هم هست که مصاحبه می کند و ویدئو بیرون می دهد و از این داستان ها. در جدیدترین ویدئویی که از او  در مصاحبه با یک جایی منتشر شده، او یک خواسته بیشتر ندارد آن هم این است که «با من مغرضانه رفتار نکنید». او برای انجام دادن کاری که دوست دارد، زحمت می کشد. او قول داد که فیلمی از زحمت هایی که برای کارش می کشد، درست کند.
 

بهاره کیان افشار، بازیگر سینما و تلویزیون است. او هم گفت وگویی انجام داده و فیلمش هم موجود است. در این  گفت وگویی که فیلمش هم موجود است، می گوید که برخی از زیبایی ها خب خدادادی است. او با این مقدمه چینی سراغ این بحث رفت که اصغر فرهادی برای نقش راضیه در فیلم جدایی نادر از سیمین، او را در نظر گرفته بود و بعد از دو ماه با او کلنجار رفتن، در نهایت ساره بیات برای این نقش انتخاب شد. همین است دیگر. به قول خودتان چیزی که خدا داده را نمی توان عوضش کرد.
 

سریال عاشقانه همچنان مخاطب دارد. با کلی ستاره و خواننده و بازیگر خوشتیپ که در این سریال هستند که کارشان را هم بلدند و خوب از پس نقش هایشان برمی آیند، باید هم مخاطب داشته باشد. یکی از کاربلدهای این سریال فرزاد فرزین، خواننده ی پاپ کشورمان است که در یکی از قسمت های این سریال در یک عروسی، قطعه ای از یکی از خوانندگان پاپ لس آنجلسی اجرا می کند که حقیقتا خوب اجرا می کند. این است که سریال مخاطب دارد. پیدا کردید پرتقال فروش را؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید