هر روز!
هر روز!

استخراج رمزهای وای فای از اندروید استخراج رمزهای وای فای

استخراج رمزهای وای فای از اندروید 
 استخراج رمزهای وای فای

استخراج رمزهای وای فای از اندروید
استخراج رمزهای وای فای از اندروید : استخراج رمزهای وای فای از اندروید
: استخراج رمزهای وای فای از اندروید
: استخراج رمزهای مربوط به اتصال وای فای در دستگاه های هوشمند
 
به گزارش : نرم افزارها و روش های متعددی برای استخراج رمزهای شبکه های وایرلس ذخیره شده در سیستم عامل ویندوز وجود دارد، اما این روزها بسیاری از کاربران با استفاده از تلفن همراه و تبلت خود به بسیاری از شبکه های وای فای متصل می شوند و ممکن است به دلیل فراموش کردن رمز اتصال به وای فای، نیازمند استخراج این رمزها از دستگاه هوشمند خود باشند.
 
آیا می دانید تمام رمزهای مربوط به اتصال وای فای در دستگاه های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید در یک فایل ذخیره شده و براحتی قابل مشاهده است؟ دوست دارید استفاده از این ترفند را همین حالا تجربه کنید؟
 
پس از کسب اطمینان از روت بودن دستگاه، با مراجعه به یکی از لینک های زیر اپلیکشن ES File Explorer را دانلود و روی دستگاه خود نصب کنید.
http://tiny.cc/click_esfile2
 
اپلیکیشن را اجرا کرده و پس از مراجعه به منوی اصلی آن از بخش Tools کلید مقابل گزینه Root Explorer را فعال کنید.
 
دوباره به منوی اصلی مراجعه کرده و از بخش Local روی Device فشار دهید سپس از فهرست پوشه های به نمایش درآمده به Data مراجعه کرده، روی Misc فشار داده و در نهایت وارد پوشه Wi-fiشوید.
 
در پوشه فایل wpa_supplicant.conf قابل مشاهده است. روی آن فشار داده و از فهرست اپلیکیشن های به نمایش درآمده برای اجرای این فایل، ES Note Editor را انتخاب کنید.
 
همان طور که مشاهده می کنید فهرستی از مجموعه شبکه های وای فای ذخیره شده در دستگاه شما شامل نام شبکه، رمز اتصال و نوع رمزنگاری براحتی قابل مشاهده، کپی یا ذخیره سازی هستند.

مشاهده همه ی 1 نظر
reza
مازندران
73 پست
reza33zh
reza33zh
reza : استخراج ارز دیجیتالی با درامد بینظیر
آدرس کانال : @bitcoinfreelink
آیدی تلگرام: @reza33zh
https://bither.one?ref=F3QkMza9
http://ptc.cointiply.com/r/xn8Ne
https://get.cryptobrowser.site/3487813