مسیر سبز
مسیر سبز

رئیس جمهور بولیوی به لیگ حرفه‌ای پیوست! خبرگزاری فارس:

رئیس جمهور بولیوی به لیگ حرفه‌ای پیوست! 
 خبرگزاری فارس:

رئیس جمهور بولیوی به لیگ حرفه‌ای پیوست!
خبرگزاری فارس: رئیس‌جمهور بولیوی که ۲۱۴ دلار در ماه حقوق ریاست جمهوری می‌گیرد و چهار سال قبل در تهران همبازی برخی بازیکنان ایرانی شده بود، در سن ۵۵ سالگی به لیگ حرفه‌ای کشورش پیوست.

 «اوه مورالس» 55 ساله روز گذشته با باشگاه اسپرت‌کلاب بویز کشورش قرارداد بست.

ماریو کرون‌بولد، مالک باشگاه اظهار داشت: خوشحالیم که این پیشنهاد مورد قبول پرزیدنت مورالس قرارگرفت. او انسانی است که فوتبال را بسیار دوست دارد.

براساس اظهارات این مقام شماره پیراهن 10 در اختیار مورالس قرارگرفت تا به عنوان هافبک بازی کند. وی که از راه حقوق ریاست‌ جمهوری‌اش ماهیانه 214 دلار آمریکا حقوق می‌گیرد، بر اساس توافق انجام گرفته‌اش در اوقاتی که از کار کشورداری راحت شود،‌ در اختیار این تیم باشگاهی قرارخواهد گرفت و گفته می‌شود حتی صاحب درآمدی هم خواهد شد.

 

در این تیم، وی زیر نظر «نستور کلاسون» سرمربی آرژانتینی که عضو تیم کشورش در جام جهانی منجر به قهرمانی 1986 بوده، فعالیت خواهد کرد.

مورالس قرار است اولین بازی خود را در ماه اوت که لیگ بولیوی آغاز می‌شود، انجام دهد.

وی چهار سال قبل در سفر به تهران در دیداری دوستانه فوتسال در کنار محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور وقت کشورمان به بازی پرداخت و در کنار بازیکنانی همچون فرهاد مجیدی، کریم باقری، غلامرضا رضایی، مجتبی جباری و محمد نوری بازی کرد و حتی گل نیز به ثمر رساند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید