مسیر سبز
مسیر سبز

آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال خبرگزاری مهر: معاون

آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال
خبرگزاری مهر:  معاون ورزشی باشگاه استقلال در تشریح آخرین وضعیت تیم فوتبال این باشگاه در فصل نقل و انتقالات چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر عنوان کرد که با برخی بازیکنان مذاکره کرده است اما تا زمانی که قرارداد رسمی با آنها امضا نشود هیچ نامی رسانه ای نخواهد شد. وی همچنین مذاکره با هادی عقیلی و مرتضی اسدی را رد نکرد.

علی نظری جویباری در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال، ضمن بیان مطلب فوق افزود: با توجه به انتصاباتی که از سوی اعضای هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه انجام شد، استقلال رفته رفته شکل واقعی خود را گرفته و همه در تلاش هستند تا بتوانند هرچه سریعتر مشکلات و کاستی‌ها را مرتفع کرده تا این تیم بتواند با آرامش کامل در فصل آتی حضوری پرقدرت داشته باشد.

وی در ادامه افزود: همه تلاش می‌کنیم تا بتوانیم نفراتی را که کادر فنی برای این فصل از ما خواسته‌اند، را به طور کامل جذب کنیم. بر همین اساس صحبت‌هایی را با چند بازیکن انجام دادیم که با توجه به اینکه هنوز هیچ چیز قطعی و مشخص نیست، نامی از آنها نمی بریم.

معاون ورزشی باشگاه در پاسخ به این پرسش که آیا با مرتضی اسدی و هادی عقیلی در خصوص حضورشان در استقلال صحبت کرده‌اید یا خیر؟، اظهار کرد: ما با خیلی از بازیکنان در حال مذاکره هستیم و این دلیل نمی‌شود با هرکسی که مذاکره می‌کنیم، آن را رسانه‌ای کنیم.

وی همچنین تاکید کرد: ما در تلاش هستیم که با آرامش کامل و به دور از هیاهو و جنجال فصل نقل و انتقالات را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

جویباری در پایان گفت: همه کسانی که در مجموعه استقلال حضور دارند، تمام تلاش خود را به کار می‌بندند تا استقلال بتواند روزهای بسیار خوبی را در آینده پیش رو داشته باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید