هر روز!
هر روز!

ترسناک ترین بیماریهای دوران بارداری ترسناک ترین بیماریهای دوران

ترسناک ترین بیماریهای دوران بارداری 
 ترسناک ترین بیماریهای دوران

ترسناک ترین بیماریهای دوران بارداری
ترسناک ترین بیماریهای دوران بارداری : ترسناک ترین بیماریهای دوران بارداری : یکی از بیماری‌های شایع در دوران بارداری، می‌توانند خطری بسیار تهدید کننده برای مادران باردار باشند و سلامت آنها را به شدت تهدید کنند.کارشناسان هشدار می دهند چاقی به عنوان یک عامل جدی در ایجاد دیابت حاملگی در مادران باردار آمریکایی به صورت یک پدیده ی نوظهور در آمده است.
: ترسناک ترین بیماریهای دوران بارداری
به گزارش : گفتنی است، کارشناسان هشدار می دهند از هر 10 زن باردار در ایالات متحده در حدود یک مورد ابتلا به دیابت حاملگی وجود دارد. بررسی ها نشان می دهند، چاقی و همینطور عدم رعایت رژیم غذایی سالم باعث ابتلای بانوان باردار به دیابت موسوم به دیابت حاملگی در کشور آمریکا شده است. کارشناسان بیمارستان تخصصی نوزادان در میامی ایالات متحده که مسئول اجرای این پژوهش بوده اند هشدار می‌دهند، ابتلا به دیابت حاملگی در مادر می تواند منجر به صدمه به رشد نوزاد در هنگام تولد و بزرگ شدن نوزاد گردد که حتی در مواقعی امکان به دنیا آمدن نوزاد به روش طبیعی وجود ندارد.
کارشناسان این نتایج را با بررسی بر روی مادران باردار در فاصله  زمانی 2007 تا 2010 به دست آورده اند. کارشناسان به مادران باردار توصیه می کنند، در کنار مصرف مواد غذایی تازه و سالم برای به دست آوردن تناسب اندام مناسب حتما تحت نظر پزشک متخصص باشند.
تهیه و گردآوری : گروه سلامت پرداد /

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید