هر روز!
هر روز!

توسعه پایدار جامعه منوط به توسعه منابع انسانی است :

توسعه پایدار جامعه منوط به توسعه منابع انسانی است :

توسعه پایدار جامعه منوط به توسعه منابع انسانی است
: توسعه پایدار جامعه منوط به توسعه منابع انسانی است
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش سامان ما، محمد دهقانی در سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارشناسان  ، به برخی اقدامات انجام شده در طول دوران مسئولیت این عزیزان اشاره کرد و گفت: ارتقای سطح خدمات و افزایش رضایتمندی ، از جمله اقداماتی است که با تلاش و پیگیریهای کارشناسان این اداره  در این مدت به مرحله اجراء درآمده است.
به گزارش : محمد دهقانی با اشاره بر اینکه توسعه پایدار جز با توسعه منابع انسانی امکان‌پذیر نیست  و توسعه منابع انسانی تنها با آموزش و پرورش امکان‌پذیر است، بیان داشت: در همین راستا چنانچه به ایرانی توسعه یافته در آینده فکر می‌کنیم حتما به آموزش و پرورش به ویژه در عصر فعلی که عصر ارتباطات و دانایی است باید توجه کنیم.
دهقانی افزود: آموزش و پرورش باید برای نسل آینده کشورمان نیروهایی تربیت کند که بتوانند در عصر ارتباطات و دانایی زندگی کنند و مدیریت کشور را بر عهده بگیرند .
وی اذعان داشت :آموزش و پرورش  خانه همه ماست، هر کسی در دوران مسئولیت خود سعی کرده این خانه را آبادتر کند، چراکه تربیت انسانی متدین و انقلابی و نیز رشد و نمو وی در زمینه های علمی و فرهنگی و به ویژه مذهبی ، از رویکرد های مهم آموزش و پرورش است.
 دهقانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن تکریم از کارشناسان اداره ،آقایان؛ احمد رضا سلطانی،فرامرز مردانی، سید سجاد قریشی،کیهان اسیوند،مجتبی بهادران،اسدالله شریف پور وسرکار خانم  مردانی ،تعهد و احساس مسولیت ، وظیفه شناسی ،بینش صحیح،خدمات وابتکارات ونظرات سازنده این عزیزان در طول مدت تصدی را ستودنی دانست و خاطرنشان کرد: همه این بزرگواران در هر مسندی که قرار خواهند گرفت یقینا مصدر توفیقات و موفقیت های روبه رشدی خواهند بود  .
 وی با اشاره به رسالت سنگین و مهم آموزش و پرورش و همچنین ارتباط و شرکت والدین و نیز حساسیت خاص آنها نسبت به تحصیل فرزندانشان که نشان از اهمیت بالای کار آموزش دارد تصریح کرد: ما نیز باید در برابر این حساسیت خود را در کارمان دقیق کنیم و استفاده و بکارگیری نیروهای جوان ،مستعد، با انگیزه ،توانمند و دلسوز می تواند برای رسیدن به رضایت اولیا و اهداف نظام تعلیم و تربیت نقش آفرینی کند.
دهقانی ضمن معرفی آقایان همایون صیدی،حمید رضا آزوغ ، مرتضی کاردوست ، علی رستمی، سعید نکویی ، مهدی احمد زاده ، توانمندی ،تعهد واستعداد این عزیزان در زمینه بکارگیری و استفاده از افکار و اندیشه در راستای خرد جمعی مهم دانست .
وی عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با حضور نیروهای جوان در کنار تجارب همکاران ،مشکلات آموزش و پرورش را برطرف نماییم تا معلمان با فراقت بیشتری به کار اصلی خود که تربیت فرزندان و مدیران آینده کشور است تلاش کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید