هر روز!
هر روز!

سینماهای قزوین فاقد استانداردهای لازم هستند : سینماهای قزوین فاقد

سینماهای قزوین فاقد استانداردهای لازم هستند : سینماهای قزوین فاقد

سینماهای قزوین فاقد استانداردهای لازم هستند
: سینماهای قزوین فاقد استانداردهای لازم هستند
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شاخص نیوز؛ اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین در بازدید از سینما بهمن قزوین که به مناسبت روز سینما به همراه جمعی از کارشناسان و معاونین اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: افزایش دغدغه های روزمره، ترافیک، کمبود امکانات رفاهی از جمله مسائلی است که سبب شده تا خانواده ها تمایل کمتری به استفاده از سینما دارا باشند در حالی که اگر مجموعه ای بتواند تمام نیازهای تفریحی را در کنار یکدیگر فراهم کند قطعا استقبال بالا خواهد بود.
به گزارش : وی بیان کرد: امروز ٢ سینما در استان قزوین فعال است که هر دو از مشکل نبود پارکینگ رنج می برند و قطعا یکی از دلایل کاهش تعداد علاقمندان به تماشای فیلم در این سالن ها همین کمبود پارکینگ و نبود امکانات رفاهی در مجاورت سینماهاست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین خاطرنشان کرد: اگر سینما بتواند به استاندارهای مورد نیاز دست پیدا کند قطعا علاقمندی برای حضور و تماشای فیلم در سالن های سینما نیز افزایش خواهد یافت.
اسکندری نژاد گفت: هنر سینمای ایران امروز در بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان یک هنر پیشرو شناخته شده است و باید مسیری ایجاد کرد تا همشهریان و مردم خودم ما نیز بتوانند به برترین های سینمای کشور دست پیدا کنند.
وی همچنین ابراز کرد: برای رسیدن به استاندارد مشاهده فیلم در سینما باید سینماهای ما به استانداردهای مورد نیاز دست پیدا کنند.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید