اول خبر
آروم و عادیآروم و عادی
اول خبر

مقدمه: این روز‌ها رقابت در بازار اپلیکیشن‌های درخواست آنلاین تاکسی

 لینک
مقدمه: این روز‌ها رقابت در بازار اپلیکیشن‌های درخواست آنلاین تاکسی

مقدمه:
این روز‌ها رقابت در بازار اپلیکیشن‌های درخواست آنلاین تاکسی حسابی داغ است، هر روز شاهد نوآوری جدید و خدمات بهتر در این زمینه هستیم و این بازار رقابت علاوه بر کسب درآمد برای رانندگان این سرویس ها برای مسافران نیز با توجه به قیمت های رقابتی بسیار مفید بوده است . سرویس های مبتنی بر موقعیت مکانی، ایده های بسیار کاربردی و خوبی بودند که با استقبال مردم هم رو به رو شدند. با توجه به ضرورت استفاده از خودرو، تکنولوژی باید در زمینه کرایه خودرو تدبیری اندیشیده باشد. نمونه بارز سرویس های مبتنی بر موقعیت مکانی، درخواست خودروی آنلاین است. اپلیکیشن دینگ را می توان گفت یک انتخاب کاملا بجا برای سفرهای درون شهری است. با استفاده از این سرویس می توانید با امنیت خاطر به سفرهای درون شهری پرداخته و در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید. تاکسی آنلاین دینگ کمی دیر به این عرصه وارد شده و رقبای داخلی قدر مثل اسنپ و تپ‌سی و حتی کارپینو را پیش روی خود دارد. با اول خبر همراه باشید تا با ویژگی های این اپلیکیشن نوپا اما محبوب این روزها بیشتر آشنا شوید.
اطلاعات بیشتری را در خصوص این سفر به دست آورد.
با ویژگی های متمایز دینگ بیشتر آشنا شویم
شما میتوانید با کلیک بر روی چراغ راهنمایی پایین صفحه نیز از وضعیت ترافیک جاده ها مطلع گردید و با این امکان میتوانید مسیر خود تا مقصد را چک کنید و از زمان رسیدن خود تقریبا مطلع شوید.
با لمس آیکون به شکل سه خط در گوشه بالا و سمت راست صفحه منوی برنامه دینگ نمایان خواهد شد. در صورتی که قصد دارید هزینه سفر را به صورت اعتباری پرداخت کنید، نیاز است تا به بخش افزایش اعتبار در منوی برنامه مراجعه نموده و اعتبار خود را به مبلغ دلخواه افزایش دهید.
در صورتی که از قابلیت رزرو استفاده کرده باشید، با مراجعه به بخش لیست رزروها قادر به مشاهده جزییات آن خواهید بود. همچنین در صورت تمایل می‌توانید سفر خود را لغو کنید. برنامه دینگ از قابلیت افزودن مکان و مسیرهای منتخب به برنامه جهت دسترسی سریع و آسان هم بهره می‌برد. دسترسی به قابلیت مذکور با مراجعه به منوی برنامه امکان پذیر است.
برنامه دینگ این امکان فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند با معرفی دوستان خود به عنوان راننده و یا مسافر در آمد کسب کنند. بدین منظور نیاز است تا کد معرفی خود را برای دوستانتان ارسال کنید. بدین ترتیب در صورتی که دوستانتان با استفاده از کد معرفی شما در برنامه ثبت نام کنند، به ازای هر سفر آن‌ها ۱۰ درصد درآمد کسب خواهید کرد.
همانطور که مدیرعامل دینگ اشاره داشته اند هزینه استهلاک خودرو از لنت ترمز تا روغن موتور و لاستیک بر اساس مسافتی که رانندگان طی می‌کنند به آن‌ها پرداخت خواهد شد.
برنامه دینگ شامل پشتیبانی هم می‌شود. با لمس آیکون موجود در گوشه بالا و سمت صفحه اصلی می‌توانید به شماره تماس پشتیبانی دسترسی داشته باشید و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.
همانطور که در ابتدا هم به آن اشاره داشتیم، امروزه اپلیکیشن های درخواست خودرو متعددی عرضه شده‌اند. بنابراین برنامه دینگ را نمی‌توان یک ایده نو دانست. با این وجود از قابلیت هایی که این برنامه را نسبت به سایر اپلیکیشن های مشابه متمایز می‌سازد، می‌توان به امکان رزرو کردن، در اختیار گرفتن خودرو و محاسبه هزینه بر حسب ساعت و کسب درآمد با معرفی دوستان اشاره کرد.
از دیگر قابلیت های منحصر به فرد دینگ می توان به این موضوع اشاره کرد که اگر شما در طول مسیر گزینه دُنگی را فعال کنید راننده اجازه دارد تا مسافر هم مسیر شما را که درخواست داده است را انتخاب کند تا به این ترتیب هم خودرو کمتری در شهر تردد کند و هم هزینه سفر بین مسافران تقسیم شود و هزینه کمتری را پرداخت کنید.
سامانه هوشمند دینگ برای هر دو سیستم عامل اندروید و IOS عرضه شده و به گفته دست‌اندرکاران آن به زودی شاهد حضور ملموس‌تر ناوگان رانندگان آن در سطح خیابان‌های پایتخت خواهیم بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید