اخبار ورزشی
اخبار ورزشی

راموس: تحت تاثیر نتایج ضعیف مان نیستم به گزارش ""،

راموس: تحت تاثیر نتایج ضعیف مان نیستم به گزارش ""،

راموس: تحت تاثیر نتایج ضعیف مان نیستم
به گزارش ""، رئال شب گذشته در خانه با نتیجه 1-0 مقابل رئال بتیس شکست خورد تا به روند ضعیفش در خانه ادامه دهد. گل دقیقه 94 سانابریا در سانتیاگو برنابئو، باعث شد تا رئال متحمل یک شکست خانگی دیگر شود و رکورد 73 بازی پیاپی گلزنی آنها نیز متوقف شود. با این حال راموس تحت تاثیر شرایط قرار نگرفته است.
 
او گفت:" روز خوب ما نبود، مخصوصا مقابل گل حریف. فوتبال خیلی خوبی بازی نکردیم، ولی موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. موقعیت هایی برای گلزنی در ابتدای بازی داشتیم. رسیدن به گل اول در این بازی ها خیلی سخت است و گاهی هم به ثمر نمی‌رسد.
 
 

 
 
تیم ما هر کاری که می‌توانست کرد، موقعیت ساخت، خیلی از آنها طوری بودند که می‌توانستیم به راحتی به گل برسیم. باید پیش برویم و توجه مان را معطوف بازی بعدی کنیم. پیشتر در لالیگا نیز روزهای دشوارتری را تغییر داده ایم. باید آرامش خودمان را حفظ کنیم، زیرا هنوز بازی های زیادی پیش روی ماست.
 
با این آگاهی به خانه می‌روم که تمام تلاشمان را کردیم؛ ولی بازی به نفعمان پیش نرفت. وقتی پیروز نمی‌شویم، باید توجهمان را به اشتباهات جلب کنیم. اوضاع همیشه می‌تواند بهبود یابد. باید آرام باشیم و در کنار هم بمانیم و این کلید موفقیت است."

مشاهده همه ی 1 نظر