مسیر سبز
مسیر سبز

مونتلا: جایگزینی مونتولیوو غیرممکن است وبسایت نود: به نقل از

مونتلا: جایگزینی مونتولیوو غیرممکن است
وبسایت نود: به نقل از فوتبال ایتالیا، ریکاردو مونتولیوو، کاپیتان میلان در دیدار دوستانه تیم ملی کشورش مقابل اسپانیا از ناحیه لیگامنت زانو مصدوم شد و پس از عمل جراحی، ۶ ماه از ترکیب تیمش خارج خواهد بود. در این راستا مونتلا سرمربی میلان پس از بازی دوستانه تیمش در گفتگو با خبرنگاران گفت:
ما برای ریکاردو خیلی ناراحت هستیم چرا که در فورم خیلی خوبی بود. او بازیکن خیلی مهمی برای ما محسوب می‌شود و تقریبا قابل جایگزین کردن نیست. به لحاظ فنی و روانی، ضایعه بزرگی خواهد بود. همه ما از او حمایت خواهیم کرد. مونتولیوو بازیکن خیلی مهمی در رختکن محسوب می‌شود و می‌شد احساس ناامیدی و ناراحتی را امروز در کمپ تمرینی تیم مشاهده کرد.
وی در مورد سیستم تیمش ادامه داد:
در مورد اینکه چه کسی نقش بازی‌ساز را بر عهده داشته باشد، تصمیم خواهیم گرفت. فعلاً تغییر سیستم از ۳-۳-۴ در دستور کار ما نیست چراکه بازیکنانی با ویژگی‌های لازم برای بازی با دو هافبک میانی را در اختیار نداریم. سوسا قبلا یک بازی‌ساز بوده و در دیدار امروز او را در پست هافبک میانی به کار بردیم تا ببینیم چه عملکردی خواهد داشت.
وی در مورد لوکاتلی و رومانیولی و همین‌طور لاپادولا، بازیکنان جوان تیمش ادامه داد:
حضور لوکاتلی در ترکیب اصلی؟ مشخص نیست. او بازیکن خیلی جوانی است و نباید در مورد او عجله کنیم. باید شرایطش را پس از بازی‌های ملی ارزیابی کنیم. بازی رومانیولی برابر اسپانیا را از نزدیک دیدم و او عملکرد خوبی داشت. لاپادولا؟ او امروز در دیدار دوستانه عملکرد خوبی داشت و با نگرش خوبی پا به میدان گذاشت. وقتی چنین پیراهنی را بر تن می‌کنید، همیشه باید با این دیدگاه وارد زمین شوید.
گفتنی است شاگردان مونتلا در ادامه بازی‌های سری آ به مصاف کیوو خواهند رفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید