گمشده در غبار(حاج قاسم soleymani)
آروم و عادیآروم و عادی
گمشده در غبار(حاج قاسم soleymani)

🔴چه جوری آب و صابون بیاوریم صورت غربزدگان را بشوریم؟!

🔴چه جوری آب و صابون بیاوریم صورت غربزدگان را بشوریم؟!

🔹🔸جماعت غربزده‌ای که با نفوذ در سیستم و فریب مردم، می‌کوشد چشم و گوش بسته، پا جای پای کدخداهای غربی خود بگذارد، حالا در یک مورد خاص شدیدا دچار سرشکستگی شده است.
موضوع به مناقشه تغییر ساعت برمی‌گردد.

♦️غربزدگان با این ادله‌ی غیرمنطقی که اکثر دنیا در حال تغییر ساعت در ابتدای فصول هستند، سال‌ها این اتفاق آزاردهنده را بر ملت ایران تحمیل کردند.
حتی در زمانی که محمود احمدی نژاد در دولت انقلابی نهم با این موضوع مخالفت کرد و از اجرای آن خودداری نمود، با مخالفت شدید و پرحجم آنها، کار به جایی رسید که در مجلس با رای دوسوم نمایندگان، تغییر ساعت تبدیل به قانون شد!
اما، قانون‌گذاران اتحادیه اروپا با ۴۱۰ رای موافق در مقابل ۱۹۲ رای مخالف به عدم تغییر ساعت فصلی از سال ۲۰۲۱ میلادی به بعد رای مثبت دادند.

♦️در گزارش‌های پارلمان اروپا، علت این قانون جدید، ایجاد اختلال در ساعت بیولوژیکی بدن و افزایش خطر بیماری‌ها ناشی از تغییر ساعت اعلام شده است و بیان گردیده این اقدام باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز نخواهد شد.
حال، چگونه آب و صابون بیاوریم تا صورت غربزدگان را بشوریم؟!

♦️آنهایی که در سال‌های قبل رگ گردن کلفت کرده و کورکورانه از این اقدام غربی حمایت می‌کردند، اکنون چه رویی دارند تا در چشم مردم نگاه کنند؟
نکته بسیار مهمتر در این باره آن است که یکی از عبارات تَکراری نزد غربزدگان برای جا انداختن موضوعی در افکار عمومی این است که می‌گویند "همه دنیا این کار را انجام می‌دهند" و با این جمله سعی می‌کنند حرفشان را به کرسی بنشانند. البته نمی‌گویند همه‌ی دنیای آنها فقط به آمریکا و چند کشور خاص در اروپا محدود می‌شود!

♦️آنان با همین روش، بارها موضوعات مختلفی را بر کشور تحمیل کرده‌اند که آخرین نمونه‌ی ناموفق‌شان ماجرای و کنوانسیون‌های مرتبط با آن است. در این موضوع نیز، بدون توجه به خسارات هنگفتی که به کشور وارد می‌آید، صرفا به این جمله بسنده می‌کنند که چون همه دنیا (همان چند کشور مذکور) به پیوسته‌اند، پس ما هم باید کورکورانه به آن بپیوندیم!
عدم تغییر ساعت توسط اروپا، یک شکست بزرگ در کارنامه غربزدگانِ چشم و گوش بسته محسوب می‌شود.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید