گمشده در غبار(حاج قاسم soleymani)
آروم و عادیآروم و عادی
گمشده در غبار(حاج قاسم soleymani)

🔴در این چند سال گذشته تا الان کدام مداحان به سخن

🔴در این چند سال گذشته تا الان کدام مداحان به سخن رهبری عمل نکردند؟

امام خامنه ای: 20 فرودین1394

به یک جایی که یک تعدادی جوان لخت بشوند، بپرند هوا، بپرند پایین و ندانند چه میگویند، درست است؟ این شکر این نعمت است که خدا به شما داده؟ این صدای خوش نعمت است؛ این توانایی اداره‌ی مجلس نعمت است؛ اینها چیزهایی است که خدا به همه نداده است، به شما داده؛ باید این نعمتها را شکر بگزارید. بنابراین من جامعه‌ی مدّاح را از ته دل دوست میدارم؛ برایتان دعا میکنم

👈سال گذشته مجددا رهبر انقلاب تکرار نمودند:

👈اعتراض رهبر انقلاب به مداحان

👈بپرن بالا بپرن پایین👉


👈این که بنده گاهی اوقات اعتراض میکنم به بعضی از مدّاحی‌ها که مثلاً فرض کنید در عزاداری دهه‌ی محرّم وقتی انسان نگاه میکند - که گاهی می‌آورند عکسهایش را؛ حالا هم که دیگر این وسایل زیاد شده؛ البتّه بنده ندارم امّا گاهی می‌آورند به من نشان میدهند این عکسها و مانند اینها را - میبیند مثلاً در یک جلسه همه دارند همین‌طور میپرند هوا و می‌آیند پایین؛ خب، این چه فایده‌ای دارد؟ این چه تأثیری دارد؟ کجای این عزاداری است؟ اینکه من اعتراض میکنم، از هیجان جوانها بنده ناراحت نیستم؛ خب جوان اهل هیجان است، جوان منبع انرژی است و دائماً دلش میخواهد انرژی خودش را تخلیه کند؛ من از این باب [میگویم] که این وظیفه‌های بزرگ زمین نماند.

👈رهبر_انقلاب
دو سال پشت سرهم رهبر انقلاب در دیدار مداحان، موضوع لخت شدن در هیاتها و بالا و پایین پریدن را تذکر دادن، اما چرا تبعیت نمیشود؟

ولایت_پذیری فراموش نشود❗️

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید