اوج حرام لقمگی حسن آقامیری! حسن آقامیری گفته:

اوج حرام لقمگی حسن آقامیری!

حسن آقامیری گفته: یزید حدود سه سال خلافت کرد، ظرف این مدت، حسین(ع) رو به قتل رسوند، مردم مدینه رو به خاک و خون کشید و کعبه رو آتش زد، برای همه‌ی این فجایع هم توجیه داشت، حفظ نظام و حکومت اسلامی!

باید از پدر حسن آقامیری پرسید در هنگام ایجاد او یا قبل از آن مرتکب کدام گناه شده بود که چنین نطفه ای از او پدید آمده است؟ مقایسه حکومت کفر و فساد یزید با حکومت جمهوری اسلامی که بر پایه فرامین امام و رهبری و خون صدها هزار شهید بنا شده اوج شقاوت یک فرد را می رساند. اما تعجبی نیست. حسن آقامیری فاسق که آیات قرآن را می خواند و یک به یک آنها را تمسخر می کند و می خندد، بدیهی است که اینچنین علیه امام و شهدا هم دهن کجی کند. خداوند این فرد فاسق را در چنان ظلمت و گمراهی رها کرده و چنان دچار سنت املاء و استدراج شده که هر روز بیشتر از راه توبه و بازگشت دور می شود. انکار حکم الهی قصاص، انکار بهشت و دوزخ در آیات قرآن، انکار آیات مربوط به حورالعین بهشتی، ادعای کفر آمیز تحریف قرآن، انکار آیات حجاب، توهین شنیع به شهدای مدافع حرم و حمایت وقیحانه از داعش از جمله اتهامات حسن آقامیری فاسق است.

از دادگاه های اسلامی تقاضا داریم حکم شریعت را در باره این ملعون جاری کنند تا جوانان غیرتمندی که قصد اجرای حکم اعدام شرعی سلمان رشدی را داشتند او را به درک واصل نکنند.

از حسن آقامیری هم توقع این است در بیانیه ای رسمی و قانونی اعلام کند از آنجاییکه به حکم قرآنی قصاص اعتقادی ندارد از قاتل احتمالی اش هیچ کدام از اولیای دم حق شکایت ندارند و...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید