کیش بوک
کیش بوک

جشنواره تابستانی کیش، از نامش کاملا مشخص است که برای شرکت

 لینک
جشنواره تابستانی کیش، از نامش کاملا مشخص است که برای شرکت

جشنواره تابستانی کیش، از نامش کاملا مشخص است که برای شرکت در آن باید در چه تاریخی قصد سفر به کیش را بگیریم. این جشنواره هر ساله از اواسط تیرماه آغاز و تا پایان شهریور ماه همان سال ادامه دارد.

البته بسیاری از آژانس‌های مسافرتی در این فصل قیمت‌های خود را کمی پایین می‌آورند و حتی گاهی تخفیف‌ها هیجان‌انگیزی هم ارائه می‌دهند که افراد زیادی برای سفر به کیش و شرکت در این جشن اقدام کنند. یکی از رویدادهای کیش که برای همگی سرگرم کننده و جذاب است، برگزاری این جشنواره است.

جزیره کیش در فصل تابستان، به دلیل آب و هوای شرجی فصل گرمی برای سفر است. از همین رو این جشنواره در این فصل یکی از دلیل‌های سفر است. با وجود گرمای تابستان هر ساله مسافران زیادی از سراسر ایران و حتی توریست‌های خارجی به جزیره کیش سفر می‌کنند و خاطرات بیادماندنی برای خود ثبت می‌کنند.

در این جشنواره ممکن است شاهد برنامه‎های انگیزشی هم باشید. برای مثال ممکن است در برخی از مراکز به شما کارت‌های تخفیف 50 هزار تومانی داده شود که برای استفاده از یک تفریح خاص در جزیره کیش باشد. البته با ورود شما به فرودگاه جزیره کیش کانترهای ارائه خدمات گردشگری را خواهید دید که شما را راهنمایی می‌کنند و همچنین پکیج‌های گردشگری متنوعی به شما پیشنهاد می‌دهند. همچنین احتمالا کارت‌های هدیه‌ای هم به شما تقدیم می‌کنند که شامل خدمات متنوعی است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید