مسیر سبز
مسیر سبز

90 تعطیل می شود؟ تماشا: در فاصله کمتر از

90 تعطیل می شود؟ 
 تماشا: در فاصله کمتر از

90 تعطیل می شود؟
تماشا: در فاصله کمتر از 48 ساعت تا آغاز لیگ برتر، وضعیت حق پخش همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. از سویی صدا و سیما بی اعتنا به ادعاها و خواسته های فدراسیون فوتبال، پخش مستقیم بازی های استقلال و پرسپولیس را در کنداکتور برنامه های پنجشنبه و جمعه خود قرار داده است و از سوی دیگر فدراسیون فوتبال همچنان بر خواسته بر حقش پافشاری می کند و تاکید می کند که در صورت به بن بست رسیدن مذاکرات از ورود دوربین های صدا و سیما به استادیوم های محل برگزاری بازی ها جلوگیری خواهد کرد.تا امروز هیچ خبری از توافق نسبی میان طرفین مذاکرات منتشر نشده و به نظر می رسد طبق عادت همیشگی باید تا دقیقه 90 منتظر باشیم تا نتیجه مذاکرات فدراسیون و صدا و سیما مشخص شود.

اما به توافق نرسیدن این دو نهاد، علاوه بر احتمال ضبط و پخش نشدن بازی ها به صورت مستقیم، تبعات دیگری هم دارد که مهمترین آن، تحت الشعاع قرار گرفتن برنامه 90 است. مشخص نیست اگر توافق های لازم انجام نشود، عادل فردوسی پور چگونه و با چه آیتم هایی برنامه اش را روی آنتن خواهد برد.

برنامه 90 معمولا به صورت رایگان و آزاد، فیلم بازی ها و حاشیه ها و مصاحبه ها و کنفرانس های مطبوعاتی پس از بازی ها را در اختیار دارد و از این آیتم ها در قسمت های مختلف استفاده می کند اما با وضعیت پیش آمده ممکن است برنامه 90 هم دچار مشکلاتی شود که به ایجاد تغییراتی در فرم برنامه هم منجر شود.

با ادامه این روند، باید دید فردوسی پور چگونه با این قضیه کنار خواهد آمد و آیا برنامه اش را فقط با گفت و گوهای تلفنی و میزگردهای کارشناسی روی آنتن خواهد برد یا با حل شدن احتمالی مشکلات، برنامه 90 به همان روال سابق خودش برخواهد گشت؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید