هر روز!
هر روز!

Alien: Covenant، نام دنباله ی فیلم پرومتئوس : Alien: Covenant،

Alien: Covenant، نام دنباله ی فیلم پرومتئوس : Alien: Covenant،

Alien: Covenant، نام دنباله ی فیلم پرومتئوس
: Alien: Covenant، نام دنباله ی فیلم پرومتئوس
براساس خبرگزاری IndieWire، ریدلی اسکات گفته که نام دنباله ی فیلم پرومتئوس Alien: Covenant خواهد بود.
به گزارش این طور که به نظر می رسد، این فیلم هم داستان موشکافانه و پیچیده ای خواهد داشت.
ریدلی اسکات، کارگردان مشهور فیلم های عملی تخیلی مثل بیگانه، چند ماه پیش تایید کرده بود که پرومتئوس 2 را خواهد ساخت. مدتی بعد او در مصاحبه ای با یک نشریه ی آلمانی عنوان کرد که سه دنباله برای این مجموعه خواهد ساخت. ظاهرا ریدلی اسکات علاقه ای به شماره گذاری دنباله ی فیلم هایش ندارد و طبق روال اش نام منحصر به فردی برای آنها انتخاب می کند. او اخیرا اعلام کرده که دنباله ی بعدی پرومتئوس Alien: Covenant نام خواهد داشت.
در داستان این فیلم یک سفینه به اسم Covenant و خدمه اش به یک مکان مرموز پا می گذارند که فکر می کنند یک بهشت ناشناخته و گمشده است. تنها ساکن آنجا هم کسی نیست جز روباتی به نام دیوید (با بازی مایکل فاسبندر)، شخصیتی که در پرومتئوس هم وجود داشت. این طور که به نظر می رسد، این فیلم هم داستان موشکافانه و پیچیده ای خواهد داشت.
فیلم های مجموعه ی بیگانه خط داستانی مستقیمی را دنبال نکرده اند. فیلم پرومتئوس که در سال 2012 اکران شد، پیش درآمد بیگانه ی سال 1979 محسوب می شد و به اتفاقات قبل از فرود سفینه ی نوسترو بر آن سیاره مربوط بود. اکثرا معتقدند که در فیلم Covenant ارتباط میان پرومتئوس و فیلم بیگانه ی اولی مشخص شده و به سوال ها درباره ی سرنوشت «الن ریپلی» (Ellen Ripley) و سفینه ی نوسترومو پاسخ داده خواهد شد. قرار است فیلم Alien: Covenant روز چهاردهم مهر سال آینده اکران شود.
منبع: IndieWire

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید