زندگی دیجیتال
زندگی دیجیتال

Andrognito؛ ابزاری مناسب برای مخفی کردن فایل ها همیشه

Andrognito؛ ابزاری مناسب برای مخفی کردن فایل ها 
 همیشه

Andrognito؛ ابزاری مناسب برای مخفی کردن فایل ها
همیشه لازم نیست که تمام فایل‏‏ ها در تلفن هوشمندمان آشکار باشند؛ برخی اطلاعات خصوصی ترند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند، خصوصا وقتی موبایل برای افرادی که قصد فضولی دارند در دسترس باشد. برای اینکه اجازه دسترسی به این محتویات خصوصی را به هر کسی ندهیم، یکی از راه ها مخفی کردن آنهاست؛ و این دقیقا قابلیتی است که Andrognito در انجام آن استاد است.
اندروگنیتو آمده تا عکس ها، ویدئوها، فایل های صوتی، پی دی اف و حتی اپلیکیشن هایی که تمایلی به آشکار بودنشان ندارید را به آسانی مخفی کند. کار با این اپلیکیشن، به لطف رابط کاربری جمع و جورش بسیار ساده است؛ در ابتدا باید یک رمز برای ورود به اپلیکیشن تعیین کنید. سپس می توانید محتویات کارت حافظه را در آن باز کنید، فایل های مورد نظر را انتخاب کرده و فقط با یک اشاره آنها را از گالری و کلیه فایل منیجرهایی که در موبایلتان دارید، مخفی کنید.
اندروگنیتو در پنهان سازی فایل ها کاملا امن و مطمئن است؛ به گفته سازندگانش، این مخفی سازی به کمک یک الگوریتم پیچیده در سه لایه صورت می گیرد و با این عمل، دسترسی به فایل های مخفی شده از راهی به غیر از خود اپلیکیشن غیر ممکن خواهد بود.
جالب است که حتی خود اپلیکیشن هم قابلیت پنهان سازی دارد. در منوی تنظیمات، اگر حالت مخفی را فعال کنید آیکن اندروگنیتو از صفحه دسکتاپتان محو می شود. برای ورود دوباره به آن هم باید به شماره گیر موبایلتان وارد شده و پین کُدی را که قبلا برای برنامه تعیین شده را شماره گیری کنید.
در مورد پاک شدن یا گم کردن اطلاعات خود هم نگران نباشید، اندروگنیتو به صورت خودکار از اطلاعات پنهان شده نسخه پشتیبان تهیه کرده که حتی با پاک کردن اپلیکیشن، در کارت حافظه تان باقی می ماند. حتی اگر رمز ورود به آن را فراموش کردید، امکان پاسخگویی به سوال امنیتی هم برایتان فراهم شده. اندروگنیتو را می توانید به صورت رایگان برای دستگاه های اندرویدی دانلود کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید