بررسی خودرو
بررسی خودرو

CX70، ارزان‌ترین شاسی بلند 7 صندلی چانگان شاسی بلند CX70

CX70، ارزان‌ترین شاسی بلند 7 صندلی چانگان 
 شاسی بلند CX70

CX70، ارزان‌ترین شاسی بلند 7 صندلی چانگان
شاسی بلند CX70 توسط شرکت خودروسازی چانگان چین معرفی شد. خودرویی که که با قیمت پایه 68 هزار و 900 یوآنی و قیمت نهایی 84 هزار و 900 یوآنی برای مدل فول آپشن، ارزان‌ترین شاسی بلند 7 صندلی چین تا به امروز لقب گرفته است.
همانطور که می‌دانید این شاسی بلند برندی متعلق به شرکت خودروسازی چانگان چین است و این کمپانی هم اغلب به تولید خودروهای کراس اوور روی می‌آورد که یکی از آن‌ها با نام CS35 در سایت‌های گروه صنعتی ایران خودرو به تولید می‌رسد، ولی این برند را می‌توان اولین شاسی بلند سایز بزرگ چانگان دانست که با طولی 4680 میلی متری، عرضی 1800 میلی متری و ارتفاعی 1750 میلی متری توسعه یافته و دو محورجلو و عقب آن هم با فاصله‌ای 2780 میلی متری از یکدیگر نصب شده‌اند.

چانگان CX70این شاسی بلند شاید ارزان‌ترین و بزرگ‌ترین شاسی بلند تولیدی چین و چانگان باشد، ولی متاسفانه پیشرانه‌ای بسیار ضعیف برای آن در نظر گرفته شده است. به طور دقیق‌تر در زیر کاپوت این خودرو از پیشرانه‌ای 1.6 لیتری بنزینی تنفس طبیعی استفاده شده که تنها 115 اسب بخار قدرت و 150 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند و تنها جعبه دنده‌ای 5 سرعته دستی برای آن کنار گذاشته شده که می‌تواند حداکثر سرعت این خودروی 1470 کیلوگرمی را به 160 کیلومتر بر ساعت برساند.
در داخل کابین این شاسی بلند هم بزرگ‌ترین مزیت آن، یعنی داشتن 7 صندلی نهفته شده که به همراه روکش‌های نارنجی رنگ چرم مصنوعی صندلی‌ها، یک صفحه نمایشگری بزرگ لمسی در کنسول وسط و همچنین داشتن برخی از دکوراسیون‌های امروزی باعث بالا رفتن ارزش خرید چنین خودرویی شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید