هر روز!
هر روز!

Rebound XT مکمل آنتی استروژنی این مکمل را کمپانی مکمل

Rebound XT مکمل آنتی استروژنی این مکمل را کمپانی مکمل

Rebound XT مکمل آنتی استروژنی
این مکمل را کمپانی مکمل سازی «Designer Supplements» ساخته و به بازار عرضه کرده است. این مکمل نوعی فرآورده آنتی استروژن و مهار کننده آنزیم آروماتاز به حساب می اید که برای مصرف در حین دوره های مصرف استروئیدها و یا برای دوره های قطع مصرف استروئیدها بسیار مناسب است.
 
به گزارش : Rebound XT مکمل آنتی استروژنی : Rebound XT مکمل آنتی استروژنی این مکمل به خوبی از تبدیل هورمونهای **** مردانه و خصوصا تستوسترون به هورمونهای **** زنانه از جمله استروژن جلوگیری کرده و فرد را از خطر ابتلا به عارضه نوک سینه در امان نگه می دارد.
: Rebound XT مکمل آنتی استروژنی
این مکمل با کاهش میزان استروژن موجود در بدن بر میزان تستوسترون آزاد موجود در خون نیز می افزاید. مصرف این مکمل در دوره های مصرف استروئیدها با کم شدن میزان تبدیل تستوسترون به استروژن و در نتیجه با کاهش احتباس آب و املاح و کاهش احنمال ابتلا فرد به عارضه نوک سینه همراه خواهد بود. در طول دوره های قطع مصرف هم که از داروها و یا مکملهای افزاینده ترشح طبیعی تستوسترون استفاده می کنید، مصرف این مکمل از تبدیل شدن تستوسترون ترشح شده در بدن به هورمونهای زنانه پیشگیری می کند. این مکمل به صورت کپسول و در بسته های 60 تایی عرضه می شود که در هر بار مصرف حداکثر می توان 1 کپسول از آن را مصرف کرد. طریقه مصرف: برای به حداکثر رساندن میزان جذب این مکمل این مکمل را ترجیحا به همراه یک وعده غذای چرب و یا به همراه مکملهای حاوی اسیدهای چرب مفید میل کنید. این نکته را نیز در خاطر داشته باشید که بهترین زمان برای مصرف این مکمل شب و یا عصر است. در دوره های مصرف استروئیدها روزانه 2 الی 3 کپسول از این مکمل را مصرف کنید. اما در صورتی که احتمال بروز عارضه نوک سینه بالاست روزانه 3 الی 4 کپسول از آن را مصرف کنید. پس از اتمام دوره نیز روزانه 2 الی 3 کپسول مصرف کرده و این کار را به مدت 4 هفته ادامه دهید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید