هر روز!
هر روز!

Resident Evil 2 از نو ساخته می شود : Resident

Resident Evil 2 از نو ساخته می شود : Resident

Resident Evil 2 از نو ساخته می شود
: Resident Evil 2 از نو ساخته می شود
چند ماه پیش بود که استودیوی کپکام خبر ساخته شدن نسخه ی بازسازی شده ی بازی «رزیدنت اویل 2»( Resident Evil 2 ) را اعلام کرد. این شرکت به تازگی گفته که این نسخه از ابتدا ساخته خواهد شد و تنها یک بازی با کیفیت HD نخواهد بود.
به گزارش این شرکت که تا مدتی دیگر نسخه ی بازسازی شده ی عنوان «رزیدنت اویل زیرو» را راهی بازار می کند، پروژه ی ساخت بازی رزیدنت اویل 2 را هم آغاز کرده است. کپکام گفته که این عنوان از اول ساخته خواهد شد و هیچ بخش از آن بازسازی نمی شود.
«استوارت ترنر»(Stuart Turner) مسئول بخش بازاریابی کپکام پستی در توییتر ارسال کرده و گفته:”بازی رزیدنت اویل 2 از ابتدا ساخته خواهد شد و هیچ بخشی از آن بازسازی نمی شود.” با این حساب بازی کننده ها یک عنوان کاملا جدید و با کیفیت را مشاهده می کنند. البته از آنجایی که این بازی یکی از محبوب ترین قسمت های مجموعه بازی های رزیدنت اویل به شما می رود، علاقه مندان از این اقدام کپکام استقبال خواهند کرد.
شخصیت های «لیون کندی» (Leon Kennedy) و «کلیر ردفیلد» (Claire Redfield) برای اولین بار در این بازی به نمایش درآمدند.
درحالی که کپکام رو به بازسازی بازی های قدیمی خودش آورده، بسیاری از علاقه مندان منتظر عرضه ی بازی رزیدنت اویل 7 هستند. این شرکت قبلا گفته بود که بازی کننده ها می توانند منتظر نسخه ی هفتم این مجموعه بازی ها باشند.

منبع: Uber Gizmo
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید