هر روز!
هر روز!

» المپیک در خطر حملات سایبری » المپیک در خطر

» المپیک در خطر حملات سایبری 
 » المپیک در خطر

» المپیک در خطر حملات سایبری
» المپیک در خطر حملات سایبری : » المپیک در خطر حملات سایبری
: » المپیک در خطر حملات سایبری
به گزارش ، چندین گزارش و تجزیه و تحلیل از کارشناس ها نشان می دهد که یکی از بزرگترین تهدید ها برای بازدیدکنندگان در ریو “اینترنت” است.
به گزارش : گزارشاتی که از جانب شرکت امنیت سایبری Fortinet مطرح شده نشان دهنده این است که حجم آثار مخرب و حملات فیشینگ(به عنوان مثال نام دامنه و آدرس) در برزیل در حال افزایش است. این کشور شاهد افزایش۸۳ درصدی در آدرسهای مخرب بوده که این میزان در مقایسه با سایر نقاط جهان بسیار زیاد است زیرا این میزان در نقاط دیگر جهان تنها ۱۶ درصد رشد داشته است.
با توجه به یک گزارش از شرکت کسپراسکای، برزیل دارای بیشترین حملات فیشینگ بوده و این هکرها در زمان بازی های المپیک، ورزشکاران را نشانه گرفته اند.
محققان کسپراسکای همچنین اعلام کردند که آزمایشات امنیتی مختلف در برزیل نشان داده است که تقریبا از هر چهار اتصال و دسترسی به اینترنت بی سیم توسط گردشگران، یک دسترسی نسبت به حملات سایبری آسیب پذیر است.
شورای امنیتی خارج از کشور آمریکا(OSAC) گزارش می دهد که تلفات سالانه مربوط به امنیت سایبری و کلاهبرداری آنلاین در برزیل به میلیاردها دلار رسیده است.
برزیل همچنان اولین رتبه را از نظر جرایم اینترنتی در سراسر جهان دارد. گزارش های اخیر نشان می دهد که گروه هایی از مجرمان اینترنتی از دیگر نقاط جهان در حال تلاش برای برقراری ارتباط با مجرمان اینترنتی در برزیل هستند و ۵۰۰هزار بازدیدکننده این بازدیدها ممکن است هدف این مجرمان اینترنتی قرار گیرند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید