هر روز!
هر روز!

» تلویزیون جدید ال جی پشه ها را دفع می کند

» تلویزیون جدید ال جی پشه ها را دفع می کند

» تلویزیون جدید ال جی پشه ها را دفع می کند
» تلویزیون جدید ال جی پشه ها را دفع می کند : » تلویزیون جدید ال جی پشه ها را دفع می کند
: » تلویزیون جدید ال جی پشه ها را دفع می کند
شرکت ال جی یک تلویزیون هوشمند در کشور هند معرفی کرده که مدعی است اتاق را به مکانی عاری از پشه ها بدل می کند. اینکه چقدر این ادعا درست است و مهم تر اینکه چنین تلویزیونی برای چه طیف کاربرانی مناسب است؛ سوال هایی بی پاسخ هستند.

به گزارش : تلویزیون جدید ال جی با مدل ۳۲LH520D از یک فناوری به نام mosquito away بهره می برد که اصلا مکانیزمی شبیه حشره کش ها یا اسپری های شیمیایی دفع پشه ندارد بلکه از طریق امواج صوتی پشه ها را دور می کند. این مواج صوتی برای پشه ها خوش آیند نیستند و باعث از بین رفتن صدای وزوز آن ها می شوند. در این جا بهتر است فکر خود را معطوف به پشه های معمولی نکنید و به سراغ انواع پشه های خطرناکی مانند زیکا و مالاریا بروید که در این چند سال اخیر حسابی سروصدا به پا کردند.
ال جی می گوید این فناوری موجب می شود خانواده ها در کنار یکدیگر با آرامش و خیال راحت بنشینند و ساعت ها به تماشای تلویزیون بپردازند بدون اینکه هیچ نیش پشه ای مزاحم شان باشد.

اگر واقعا این طور باشد، خبر خوبی است و در برخی مناطق و کشورها می تواند طرفدارانی برای خود دست و پا کند. شاید معرفی این تلویزیون در کشوری مانند هند نیز به همین منظور بوده باشد.
قیمت این تلویزیون از ۰۰ دلار برای مدل ۳۲ اینچی شروع می شود. ال جی قبلا از همین فناوری در دستگاه هایی مانند سیستم های تهویه هوا یا ماشین های لباس شویی استفاده کرده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید