هر روز!
هر روز!

» دانلود فیلم در ۴۵ثانیه/ ثبت سرعت دانلود ۱.۹گیگابیت بر ثانیه

» دانلود فیلم در ۴۵ثانیه/ ثبت سرعت دانلود ۱.۹گیگابیت بر ثانیه

» دانلود فیلم در ۴۵ثانیه/ ثبت سرعت دانلود ۱.۹گیگابیت بر ثانیه روی ۴G
» دانلود فیلم در ۴۵ثانیه/ ثبت سرعت دانلود ۱.۹گیگابیت بر ثانیه روی ۴G : » دانلود فیلم در ۴۵ثانیه/ ثبت سرعت دانلود ۱.۹گیگابیت بر ثانیه روی ۴G
: » دانلود فیلم در ۴۵ثانیه/ ثبت سرعت دانلود ۱.۹گیگابیت بر ثانیه روی ۴G
: به گزارش سرویس دهنده اینترنتی موبایل موسوم به Elisa توانست با استفاده از فناوری چینی هوآوی، سرعت دانلود روی ۴G را به ۱.۹ گیگابیت بر ثانیه برساند.
به گزارش : این در حالی است که محققان دانشگاه Surry در انگلیس در فوریه امسال توانستند روی ۵G سرعت دانلود ۱ ترابیت بر ثانیه را به ثبت برسانند که ۵۰ برابر سرعت نسل چهارمی است که اپراتور فنلاندی به ثبت رسانده است با این تفاوت که سرعت تست شده در انگلیس صرفاً مبنای دمیک داشته (غیر شبکه) و سرعت اپراتور فنلاندی ممکن است جنبه تجاری پیدا کند، هرچند این آزمایش نیز در محیط شبکه صورت گرفته است.
بنابراین کاربران قادرند از طریق نسل چهارم الیسا، یک فیلم بلو-ری را در ۴۵ ثانیه دانلود کنند که این رکورد تاریخی روی موبایل محسوب می شود.
«وِلی-ماتی ماتیلا» مدیر اجرایی الیسا گفت در حال آزمایش روی ۵G نیز هستند و به زودی نسل چهارم تست شده را راهی بازار می کنند.
الیسای فنلاند که می خواهد سرعت ۱ گیگابیت بر ثانیه ای را تا سال ۲۰۱۸ در تمام کشور راه اندازی کند، تنها اپراتوری نیست که به سوی سرعت بالا گام برداشته است، بلکه وودافون در آلمان نیز روی ۴G تا پایان ۲۰۱۶ سرعت ۱ گیگابیت بر ثانیه را عرضه خواهد کرد.
«واقعیت مجازی»، فرمت ۴K و فناوری های جدید سرعت بالاتر روی موبایل را بیش ازپیش لازم ساخته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید