هر روز!
هر روز!

» فرانسه آغازگر جنگ با موجودات فرازمینی خواهد بود

» فرانسه آغازگر جنگ با موجودات فرازمینی خواهد بود

» فرانسه آغازگر جنگ با موجودات فرازمینی خواهد بود
» فرانسه آغازگر جنگ با موجودات فرازمینی خواهد بود : » فرانسه آغازگر جنگ با موجودات فرازمینی خواهد بود
: » فرانسه آغازگر جنگ با موجودات فرازمینی خواهد بود
: با انتشار گزارش هایی از پرواز یوفوها بر آسمان شهرهای مختلف و اطلاعاتی که رییس ستاد تبلیغاتی هیلاری کلینتون در این زمینه از آنها پرده برداشته، به نظر دیگر قرار نیست اطلاعات مربوط به موجودات فرازمینی مخفی باقی بماند. حالا شهردار Châteauneuf-du-Pape در فرانسه، آقای Claude Avril، اعلام کرده که نمی تواند قانون ۶۲ ساله ای که پرواز هر گونه شیء پرنده همانند یوفوها را ممنوع می کند، لغو نماید. اما چه دلیلی برای این صحبت ها وجود دارد؟
به گزارش : آیا فرانسه خود را برای جنگ با موجودات فرازمینی آماده می کند؟
البته این اولین باری نیست که مقامات داخلی فرانسه در رابطه با یوفوها که عمده مردم آنها را با نام “بشقاب پرنده” می شناسند، توجه بسیاری ار افراد را در سراسر جهان به خود جلب می کنند. پیش از این، شهردار سابق این شهر آقای Lucien Jeune، اعلام کرده بود که در صورت پرواز هر گونه یوفو یا شیء پرنده، آن را توقیف خواهد کرد. با این حال کلود آوریل (Claude Avril) در مصاحبه ای با France Bleu اذعان داشت که نمی خواهد مستقیما از “ممنوعیت” صحبت کند، اما این تدابیر می تواند زنگ خطری را برای همگان باشد.
بدون شک دیپلماسی دولتمردان برای بسیاری از افراد عجیب است چرا که آنها برای نابودی یوفوها می خواهند از اشعه های تبخیر کننده استفاده کنند و خبر مربوط به آن را تنها “زنگ خطر” می خوانند. بهتر است فراموش نکنیم که ما در مورد نسل انسان ها صحبت می کنیم.
خبرگزاری Telegraph علت تصویب قانون سال ۱۹۵۴ (۶۲ سال پیش) را انتشار گزارش شهروندی فرانسوی از مشاهده دو جسم بزرگ در آسمان که از سفینه فضایی بیرون می آمدند، اعلام کرده در حالی که Elie Jeune، آن را یک شیرین کاری تبلیغاتی برای مهم جلوه دادن این موضوع می داند:
جالب است اشاره کنیم که طی چند روز گذشته، فردی که در پروژه مربوط به حضور یوفوهای آمریکایی در شهرهای وین (Vienna) و فینیکس (Phoenix) حضور داشته، با انتشار داستان خود در فضای مجازی، توجه تمامی افراد جهان را به خود جلب کرده است. اسناد منتشر شده توسط ویکی لیکس نیز نشان می دهد که هیلاری کلینتون آماده صحبت مورد بشقاب پرنده ها با مردم است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید